Navy Field Online Donanma Savaşı

Navy Field Donanma Savaşları

Navy Field Online, 5 farklı ülkenin Dünya savaşlarında yaptığı eşsiz donanma savaşlarından esinlenmiş, askeri operasyon, strateji uygulayabileceğiniz bir simülasyon oyunudur. Almanlar tarafından yapılan bu oyunun İngilizce dil seçeneği de mevcuttur, ücretsiz bir MMO oyunu olan Navy Field’de Premium paketler alarak oyunda daha etkili hale gelebilirsiniz.

Simülasyon oyunları diğer tarzlara göre biraz zordur, eskiden oynamadıysanız biraz zorlanabilirsiniz, malum her şey gerçekçi yapılmaya çalışıldığı için oyunu yönetmesi zor oluyor. Bu tür oyunlarda dikkatli düşünerek acele etmeden oynamalısınız, böylece hata payınız azalır.

Navy Field başlangıçta size küçük bir gemi ve 10 yardımcı verir, oyundaki video ve eğitim aşamaları sizlere yardımcı olacaktır. Donanma savaşlarına erken ısınmanız için size 10 farklı basit görevler verilir, bunları yerine getirirken oyunu öğrendiğiniz gibi seviyeniz de artar ve farklı gemileri satın alabilirsiniz.

Oyunda 5 çeşit gemiye sahip olabilirsiniz, bu gemilerin stratejinize göre farklı türleri vardır, onlar siz oyunda başarı yakaladıkça zamanla açılır. Uçak gemilerinden kruvazöre kadar bütün gemilerin savunmasını, silahlarını güçlendirerek daha etkili bir yok edici haline getirebilirsiniz.

Navy Field’de seviye 10 olduğunuz takdirde kendinize bir ülke donanması seçmelisiniz. Amerikan, Alman, İngiliz, Japon ve Fransız donanmaları farklı gemilere, özelliklere ve yeteneklere sahiptirler. Örneğin; İngiltere donanması gemileri güçlü ve dayanıklıdır ama çok seri değildir. Amerika’nın pilotları ve gemileri iyi olmasına rağmen zırhları güçsüzdür. Japonları her açıdan iyi olsa da hakimiyetleri çok zordur.

Oyunda her personelin görevi farklıdır, güvertede, motor bölümünde, muhabere, tamir, silah bölümlerindeki kişileri uygun adamlardan seçerek işe almalısınız. Personel seviyelerini yükseltirseniz işlerini iyi yaparak hata payını azaltırlar.

Simülasyon seviyorsanız 500 MB kapasitesi olan Navy Field oyununu ücretsiz olarak indirip İngilizce veya Almanca dil seçenekleri ile oynayabilirsiniz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir