Na’Vi US takımı dağıldı

The International 4 öncesinde Na’Vi organizasyonu tarafından Amerika merkezli bir takım kurulacağı bilgisi verilmişti. North American Rejects takımının oyuncularından kurulan bu yeni takıma Na’Vi US ismi verilmişti. Bu takımın kurulduğu günden bu yana sıkıntılı olduğunu söyleyen birçok kişi çıkmıştı. Na’Vi takımının ölü yatırımı olduğunu söyleyenler bile oldu. Bu dediklerinde haksız da çıkmadılar.

Elemeleri birinci sırada tamamlayan takım TI4’te 15. sırayı alabildi ve bu kötü sonuçla bir darbe yediler. Daha sonrasında ise başka turnuvalarda da problemler yaşayan ekip en son ESL ONE New York’ta 5-8. sıralarda yer almayı başardı. Bunun yanında The Summit turnuvasında da 5-6. sırada yer aldılar.

Takım içerisinde bazı huzursuzluklar yaşandığını belirten Na’vi yetkilileri alınan sonuçların da bu sorunlarda başrol oynadığını ekledi. Oyuncular arası sıkıntıların artması sebebi ile de son zamanlarda maçlara stand-in oyuncular ile çıkan ekip tamamen dağıldı. Na’Vi Amerika’da kendilerini temsil edebilecek yeni oyuncular aramaya başlamış bile.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir