Mythos Online Sınıflar ve Irklar

Myhots Online

Mythos Online Blizzard ve Frogers gibi kaliteli oyun yapımcıları tarafından karşımıza çıkan MMORPG oyunudur. Oyundaki haritaların kalitesi, item seçenekleri, ara yüz kullanımı ve fantastik öğeleri ile birçok kişinin dikkatini çekmeyi başardı.

Diablo’ya benzerlik gösteren Mythos Online’da 4 farklı ırk ve 3 tür sınıf yer alıyor. Oyuna başlamadan önce 4 ırktan birini seçip sınıfınızı da tercih ettikten sonra oyuna giriş yapıyorsunuz. Seçmiş olduğunuz her sınıfın da kendine has özellikleri bulunuyor. Beğendiğiniz bir alanı seçip bu alanda profesyonel olmaya çalışacaksınız. Şimdi sizlere Mythos Online ırklar ve sınıflardan bahsedelim ki seçmekte fazla zorlanmayın.

Mythos Online Irklar

Oyundaki ilk ırkımız İnsan: insanlar burada gerçek dünyadaki gibi diplomatik başarıya sahipler. Olayları çabuk anlama, ortama uyum sağlama gibi özellikler de oyuna yansımış. Birçok ırka göre dayanlıklı, sağlıklı ve disiplinliler. Birçok ırk ateşe fazla dayanamazken insanlar uzun süre ateşe karşı koyabiliyor.

İkinci Irk Gremlinler: Zanaat konusunda usta, aktif, çevik ve elektriğe karşı dayanıklı olan Gremlin ırkı eğlenceyi de çok seviyor. Uzun kulak, büyük göz ve ufak boylarından dolayı diğer ırklar tarafından pek sevilmedikleri için Gremlin ırkına dikkat etmekte yarar var.

Üçüncü Irk Satyr: Mythos Online’ın bilginleri olarak da adlandırabiliriz. Çok eski zamandan beri bu coğrafyada yaşayan ırkın temelinde tarih ve kültür yatmaktadır. Bu bilgilerini büyü yapmakta kullanan ırk, boynuzları ve vücutları ile bir keçiye benzer. Zehire karşı dayanıklı olup duyarlı bir ırk olarak bilinmektedir.

Dördüncü Irk Siklop: Bu ırk alnının ortasında göz bulunduran iri yapılı bir ırktır. Birçok ırka korku salmışlardır, göçebe bir yaşam sürerek sürekli savaşmışlardır. Törelere çok bağlıdırlar ve güçlü olanın bütün hakimiyeti ele geçireceği inancına sahiptirler. Eski zamanlarda sürekli savaşan ve yağmalayan bu ırk şimdiler de ise bölgelerinde adaleti sağlamayı amaçlıyorlar. Defansı güçlü olan bu ırk soğuk havalara karşı da dirençlidir.

Mythos Online Sınıflar

İlk Sınıf Piroman: Ateşi ve sihiri kullanarak uzak mesafeden düşmanları kolaylıkla yok edebilirler. Ayrıca rakiplerin bölge ve silahlarına yaptıkları büyüler ile onları zayıflatma özelliğine sahiptirler.

İkinci Sınıf Kan Hançeri: Yakın mesafede düşmanların hançerleri ile kanlı bir şekilde öldürdükleri için en korkulan sınıflardandır. Tek seferde birçok düşman ile başa çıkabilirler. Öldürdükleri rakiplerinden ordu kurarak bütün evrene korku salarlar.

Üçüncü Sınıf Teknolojist: Teknolojiyi kullanarak tüfek ve silah geliştiren bir sınıftır. Bazen o kadar iyi tüfekler üretirler ki düşmanlarını şaşırtmaya yeter de artar. Teknolojist ırkı bölgelerine kurdukları bombalar ve tuzaklar ile düşmanları ile kolayca başa çıkabilirler. Savaşırken de plan yapıp pusuda beklemek ilk tercihleridir.

Mythos Online birçok MMORPG oyunu gibi fantastik görevler, büyük ve güçlü zindanlar, düello savaşları ve hayvanları barındıran bir oyundur.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir