Mushi hastanelik oldu!

Dota 2’nin sevilen simalarından olan Mushi’nin hastanelik olduğu ile ilgili bir haber yayınlandı resmi Facebook sayfasından. Hesap yöneticisi tarafından yapılan açıklamaya göre Mushi kötü hissettiği için hastahaneye gidilmiş ve bazı testler yapılmış. Bu testler sonucunda kendisinde bir bakteri enfeksiyonu olduğu saptanmış. Bu konuda tam net bir sebep bulunamazken bunun Dengue isimli bir hastalık olabileceği tahmin ediliyormuş.Bu hastalık SEA bölgesinde sıkça görülen bir durummuş ve sinek ısırması ile ortaya çıkıyormuş.

Önümüzdeki günlerde gözlem altında hastanede olacağı için de Douyu isimli stream sitesinden bu süre dahilinde yayın yapamayacağı bilgisi verildi. Ayrıca Filipinler’de 29 ve 30 Kasım tarihlerinde yapılacak olan MPGL SEA Büyük Finalleri’ne de katılamayacağı bilgisi verildi. Bütün bu sorunlar için özür dileyen ve Mushi’nin iyileşmesini umut eden admin bu yazıyı paylaştıktan sonra fanları kendisi için en iyi dileklerini iletmeye başladı.

Mushi Kimdir?
Mushi, Dota ve Dota 2 oyunlarını profesyonel olarak oynamış olan ve halen de bu hayatına devam eden bir oyuncudur. Daha önce Team Orange ile birlikte Dota 2’nin en büyük organizasyonu olan The International’da 3.lük ödülünü alan takımın kaptanıydı. En son ise Team Malayisa isimli takımda oynuyordu ve takımdan ayrıldı.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir