Müjde! The Elder Scrolls Online Ücretsiz Olacak

Müjde! The Elder Scrolls Online Ücretsiz Olacak

Bir önceki haberimizde, The Elder Scolls Online’ın uzun süreli üyelikleri iptal ettiğini, bu yüzden de ücretsiz olabileceğiniz sizlere aktarmıştık. Nitekim tahminlerimiz doğru çıktı ve ESO artık aylık ücret istenmeden oynanan bir oyun haline gelecek. Tabi, komple bedava olmuyor, sizden sürekli para almak yerine, sadece ilk seferde oyunu satın alıyorsunuz, ondan sonra bir daha ücret ödemiyorsunuz.

Elder Scrolls Online’da bir diğer güzel haber de, Playstation ve Xbox hayranlarının heyecanla bekleyişiydi. Henüz 6 ay var ama en azından tarih belli oldu. 9 Haziran tarihinden itibaren artık ESO, oyun konsollarında da oynayan harika bir oyun olacak. Oyunda aylık ücret olmayacak diye kalitesinde taviz verilmeyecek, yaklaşık 60 Dolar kadar ücreti ödedikten sonra bir daha tek kuruş ödemeden ömür boyu oynayabileceksiniz.

Oyun eskiden beri oynayan kişiler yeni sisteme geçişti bir zorluk yaşamayacaklar. Hiçbir masraf yapmadan bütün oyun kayıtları sorunsuzca aktarılacak. Bütün bu transferler 17 Mart 2015 tarihinde başlayacak, siz sadece girip oyunu güncelle dedikten sonra arkanıza yaslanacaksınız.

Satın al ve oyna sisteminin dışında, yine eskisi gibi aylık, 3 aylık ve 6 aylık üyelikler olacak, bunlar normal kullanıcılara oranla bir adım önde olacak tabi. ESO plus adı verilen sistemde, Premium oyuncular her türlü içeriği dilediği gibi indirecekler. Diğer oyunculara nazaran daha çok para ve deneyim puanı da kazanabilecekler. En azından, sadece 60 Dolar gibi bir fiyatla bu harika oyunu bütün online oyun severlerin deneme şansı bulunacak.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir