MS 4004 Online İnceleme

MS 4004 Online İnceleme

Online oyun sektöründe para o kadar büyük boyutlar ulaştı ki Kore ve benzeri ülkeler bu oyunlar sayesinde şirketlerine ve ülkelerine güzel kazanç sağlıyorlar. Ülkemizde de yavaştan oyunlar yapılmaya başladı lakin halen yabancı online oyunlar daha fazla tutuluyor. MS 4004 oyunu da ülkemizde yapılmış olan web tabanlı oyunlar arasında yer alıyor.

MS 4004 oyununa başladığınız zaman her şey net bir şekilde karşınıza çıkıyor ve oynamakta zorluk çekmiyorsunuz. Farenizi hangi bölüme doğru ilerletirseniz konu hakkında özet bilgiler karşınıza çıkıyor. Oyunun isminden de anlaşılacağı gibi 4004 senesi anlatılan oyunda, farklı türde ırkların gezegenleri büyük savaşlar sonunda yok olmaya yüz tutmuştur. Enova isimli gezegen ise şartların uygun olduğu, yaşam kalitesi yüksek tek yerdir. Bütün ırklar buraya gelip yaşamak isteyeceklerdir ama hiçbirinin de dostluk içinde kalmaya niyetleri yoktur.

Her yerde olduğu gibi MS 4004 oyununda da herkesi yenebilmek için çok güçlü ekonominizin olması lazım. Bunun için savaşlardan ganimetler almanızın yanı sıra kendinizi geliştirmek için gerekli madenleri toplamaya başlamanız gerekiyor. tabi, bu madenler de sınırsız değil, kaynağı tüketirseniz farklı yerleri araştırmanız gerekecek, hatta başka yerleri ele geçirip koloni haline getirin ki daha güçlü olabilin.

MS 4004 Online’da  3 tane ırk var. Bu ırklar; Sirian, Anakim ve Nordik’tir, başlangışta bunlardan birini seçmeniz gerekiyor. sirianlar ormanda yaşar ve hava elementi onların en güçlü yanlarıdır, çok estetik görünüşleri vardır ama düşman için çok tehlikelidir. Anakimler insanların devam ırkıdır, volkanların etrafında konuşlanarak ateşin gücünü kullanırlar. Nordikler iri cüsseleri ve suyun mükemmel gücünü eşsiz şekilde kullanabilen tek ırktır.

Oyunda yerinizi savunmak için özel silahlar kurmanız gerekecek, saldırı için de uzay gemileri satın almalısınız. MS 4004’de ne kadar çok gelişirseniz o kadar avantajlısınız, sağlam bir radar sahibi olursanız rakibinizin neyi var ne yok görebilirsiniz ve hamlelerinizi ona göre yaparak savaşa bir adım önde başlamış olursunuz.

MS 4004 oyununda savaşa girişmeden önce simülatörde ne kadar kayıp vereceğiniz hakkında bilgiyi alabilirsiniz. Oyuna hemen kayıt olarak Türk yapımı MS 4004’ü ücretsiz oynamaya başlayabilirsiniz.

One comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir