Mount&Blade 2; Bannerlord İçin Geliştirici Güncellemesi

Mount&Blade 2 Bannerlord İçin Geliştirici Güncellemesi

Mount&Blade 2; Bannerlord son dönemlerde ses getiren ve beklenen yapımlar arasında gösteriliyor. Efsanevi Mount&Blade 2 serisi halen daha varlığını tüm bütünlüğüyle sürdürüyor. Özellikle Warband sürümüyle oyun birçok destekçiyi kendi safına çekmeyi başarmıştı. Birbirinden heyecanlı muharebeleri, her yeni sürümle değişen kültürel farklılıkları ve eklentileriyle bizlere sunan oyun yine harika bir versiyonla karşımıza çıkacak.

İlk olarak GamesCom 2015 fuarında tanıtılan ve oyun içi videosuyla büyüleyen Mount&Blade 2; Bannerlord bekleyenlerine müjdeli bir haber var. Henüz net bir tarih bulunmamasına karşın geçtiğimiz günlerde bir geliştirici güncellemesi yayınlandı. Buda akıllara oyunun artık bitme noktasına geldiğini ve resmi olarak sunulacağını getirdi. Savaşarak elde ettiğimiz zaferlerle şehirleri himayemiz altına alarak, fazlasıyla aksiyon dolu savaşlara girerek, sürekli geliştirdiğimiz imparatorluğumuzu en üst noktalara taşıyarak zevkli zaman geçirdiğimiz oyuna belki çok az bir zaman kalmıştır.

2015 GamesCom fuarında yayınlanan oynanış videosu büyük beğeni toplamasına karşın henüz yeni bir video yayınlanmadı. Ancak buna rağmen bekleyenleri tam gaz tetikteler. Geliştirici güncellemesine dair ufak bir tanıtım videosu yayınlayan firma şu ayrıntılara yer vermiş.

  • Köy Yönetim Sistemi
  • Kuşatma Silahları
  • Yepyeni Dokular
  • Oyundaki Haydutların Yapay Zekâları
  • Yeni Bağımsız Oyun Dinamikleri
  • Ara yüz Yenilemesi
  • Oyuna Entegre Edilmiş Mevsim Olayları
  • Silah Yapımı ve Şehir Görünümlerinde İyileştirmeler

Tüm bu yeniliklerin geliştirilebilir olarak sunulması ise bambaşka bir pozitif değer katmış. Mount&Blade 2; Bannerlord oyununda bizi nelerin beklediği hakkında şuanda fikrimiz bile yok. Çünkü geliştiricilerin hayal dünyasını bilmemiz imkânsız. Ama yepyeni bir savaş deneyimine hazır olmakta fayda var. Oyuna eklenen tekrar sistemi ise favori anlarımızı, favori ataklarımızı ve savaşlarımızı kaydederek sonradan farklı açılardan izlememizin önünü açacak. Henüz ne çıkış tarihi ne de beta tarihi açıklanan Mount&Blade 2; Bannerlord oyunu buna rağmen bekleyenlerini heyecanlandırmayı başarıyor.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir