Moto Racer 4 İçin Xbox Ve PS4 Duyurusu

 Moto Racer 4 İçin Xbox Ve PS4 Duyurusu

Moto Racer resmen yarış efsaneleri arasında tozlu raflarda bekliyordu. Nihayet yenilenen efsaneler arasına adını yazdırıyor ve Moto Racer 4 ile yarış severleri heyecanlandıran haberi veriyor. İlk kez 1997 yılında piyasaya sürülen ve Paul Cuisset tarafından yaratılarak geliştirilen oyun dönemin şartlarında mükemmel bir kitleye ulaşmıştı. Bireysel olarak 7 milyondan fazla satan oyun ciddi anlamda büyük bir başarı elde etmişti.

Yapımcı Microids ve Atefacts Studios ortak bir çalışmaya imza atarak Moto Racer 4 ile karşımıza çıkacak. Yüksek hıza sahip araçlar, motocrosslar, bitmeyen yarış heyecanı ve harika grafikler. 97 çıkışlı oyunun serisi zamanın grafiklerine göre başarılı olsa da şuan ki oyun piyasasıyla kıyaslanamaz. Dolayısıyla yeni oyunda Unreal Engine 4 kullanılacak. Ortaya çıkacak grafikler için bu noktada çok fazla yorum yapmaya gerek yok. Muhtemelen harika bir iş çıkacak ve yarış tutkunları oyunun başından kalkamayacak.

Microids tarafından yapılan ilk Moto Racer 4 açıklaması sadece oyunun sunumu ve kabataslak çıkış tarihini açıklıyor. Oyunun tam anlamıyla içeriği, özellikleri, sistem gereksinimleri, oynanışları ve benzeri bilgiler piyasaya sunulmadı. Ancak bu bilgilerin paylaşılması GamesCom 2015 fuarında olası gözüküyor. Yapımcı firma oyunu fuarda tanıtarak oyuncuların beğenisine sunacak.

GamesCom fuarında yapılacak tanıtımdan sonra oyun hakkında daha fazla bilgi ve kesinleşmiş içeriğin öğrenileceğini düşünüyoruz. Hatta güzel bir oynanış videosuyla oyun hakkındaki beklentilerimiz tavan yapabilir. Bu aynı zamanda Moto Racer 4 ile ilgili geçmişe dönük paslarımızın silinmesi demek olacak. Şuan için sadece PlayStation4 ve Xbox One platformları için 2016 yılında çıkması söz konusu. İlerleyen zamanlarda farklı alternatifler söz konusu olabilir. En azından PC platformu içinde kolların sıvanması bekleniyor.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir