Mortal Kombat X’un Çıkış Videosu Artık Sizlerle!

mortal-kombat-x-oynanis-videosu

Yılların eskimeyen harika oyunu Mortal Kombat X için yapımcıların bu oyunu sevenlerine hediyesi olarak çıkış videosunu yayınlaması son derece harika oldu. Oyunun fanları ve sevenleri tarafından oyunun ne zaman çıkacağı ise merak konusu olmuştu.

Peki ya Mortal Kombat X tam olarak ne zaman çıkacak?  Oyunun harika tanıtım videosu tüm oyun severler için artık yayınlanmış durumda!

Eskimeyen oyun ve efsane oyun olarak adlandırılan Mortal Kombat oyun serilerinin en sonuncusu olan bu oyun tekrar bu oyunu sevenleri karşısına çıkmak için gün sayıyor. Oyunun en harika serilerinden biri olan bu sonuncu versiyonu en kısa sürede çıkmış olacaktır. Oyun tam olarak oyun firmanın verdiği bilgi ışığında 14 Nisan 2015 tarihinde piyasaya çıkacaktır.

Oyun çıkışını gerçekleştirecek oyunun yapımcı firması kaliteli dövüş oyunları sıralamasında başı çeken bu güzel oyun için bir çıkış videosu yayınladı. Chop Suey eşliğinde elit şekilde hazırlanmış olan bu çıkış videosu kesinlikle izleyenlerine büyük keyif verecek ve dövüşme isteği uyandıracak cinsen demek doğru olacaktır. Oyunda bolca kombo ve Fatality görebileceğiniz oyunun yeni çıkış videosunu ilgili linkten rahatlıkla görebilir ve izleyebilirsiniz.

Oyun tüm dünyada sevilen bir oyundur ve bütün platformlar için üretildiğinden tüm oyun severlerin oynayabilmesi amaçlanmıştır. Kısa süre sonra çıkışı gerçekleşecek bu kaliteli grafiklere sahip dövüş oyununun merakla beklenen çıkış videosunu izlemenizi tavsiye ederiz. Oyunun üretildiği platformlar ise PS3, PS4, PC, Xbox 360 ve Xbox One şeklindedir. Oyun aslında oldukça kaliteli bir dövüş oyunu olarak bilinir. Fakat son dönemlerde teknolojinin de gelişmesi nedeniyle grafiklerde bazı oyun severler için eksi durumlar olabiliyor. Bakalım oyunun bu sürümünde oyun ne tür eleştiriler alacak? Hep birlikte görmüş olacağız.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir