Mortal Kombat XL Tüm DLC Dosyalarıyla Birlikte Mart Ayında Çıkıyor

Mortal Kombat XL Tüm DLC Dosyalarıyla Birlikte Mart Ayında Çıkıyor

Mortal Kombat X efsanesinin tüm içeriklerini barındıracak olan dev bir set geliyor. Warner ve NetherRealm Studios tarafından ortak bir projeyle hazırlanan bu durum şimdiye kadar gelmiş geçmiş tüm DLC dosyalarını kapsamasıyla daha da heyecan verici oldu. Düşünün ki en özel kostüm serilerinden, en vahşi dövüş sanatlarına hatta eklenen karakterlere kadar her şey dahil.

Yani oyuna dair şimdiye dek çıkmış tüm içerikler Mortal Kombat XL paketi ile satışa sunulacak. Bu yoğun içeriğin kapsadığı detaylar arasında en dikkat çekenlerin ise yakın zamanda bizlerle olacak Kombat 2 paketi olduğunu belirtmek gerekiyor. Henüz çıkmamış olan DLC dahi bu pakete dahil olarak Mart ayında bizlere sunulacak.

Mortal Kombat XL Paket İçeriği

  • Kombat Pack 1 adıyla çıkan Samuray kostümlerini içeren DLC
  • Henüz çıkmamış ve kimse tarafından görülmemiş Kombat Pack 2 adıyla çıkacak olan Kıyamet kostümleri paketi.
  • Tremor, Tanya, Jason Voorhees ve Predator karakterleri ve hepsinin üç ana kostümü dahil bir biçimde sunulduğu Kombat 1 paketi.
  • Daha önce Kombat Pack 2 ile gelmiş olan Triborg, Bo’Rai Cho, Xenomorph ve Leatherface karakterlerini oynama imkânı. Mortal Kombat oyununa yeni eklenen karakterlerdir.
  • Oyuna daha önceden sunulmuş olan Kold War, Kold War Scorpion ve Goro Brezilya kostüm paketlerinin tümü.

Tüm bu içeriklerin dahil olduğu Mortal Kombat XL oyunu dijital ortamda yerini alarak konsol oyuncularına hitap edeceği açıklandı. Xbox One ve PlayStation 4 konsolu için Online marketlerinden edinebilecek olan bu set aynı zamanda Steam üzerinde de görünecek. Mortal Kombat XL çıkış tarihi ise 4 Mart 2016 olarak açıklandı.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir