Monkey King MMORPG Oyun İncelemesi

Monkey King

Fantastik MMORPG denildiği zaman artık akla gelen oyunlardan bir tanesi de Monkey King oyunudur. R2 Games tarafından yayınlanan bu oyun ücretsiz olarak oynanabilen bir bilgisayar oyunudur. Oyun halen açık beta sürecine devam etmektedir. Bu güzel oyun hakkında bazı şeyler yazmak istedik.

Monkey King oyunu, izometrik bir kamera ile görüntülediğiniz oldukça eğlenceli ve aksiyon dolu bir oyundur. Bu oyun ücretsiz olarak sunulmaktadır ve Türkçe dil desteğine sahiptir. Bu sebeple de oyun oyuncular arasında oldukça hızlı bir yükselişe başlamıştır. Oyunda 4 farklı ırk bulunmaktadır. Bu ırklardan bir tanesi maymundur ve bu oyunun adında da geçmektedir. Diğerleri ise boğa, tilki ve demir yelpaze isimli ırklardır. Oyun yeni başlayan oyuncular için oldukça önemli kolaylıklar saplıyor. Normalde bu tarz online oyunlarda seviye atlamak ve diğerlerine yetişmek uzun bir süre almaktadır. Bu oyunda ise durum yöle değildir. Otomatik oynama özelliği sayesinde rahatlıkla görevleri tamamlayarak 40. seviyeye kadar gelebilirsiniz. Bu sayede oyuna çok hızlı bir şekilde adapte olmanız da mümkündür.

Oyun içerisinde binek de kullanabiliyorsun. Bu binekler sizin bir yerden başka bir yere daha hızlı gitmenizi sağlıyor. Ayrıca bineklerinizin seviyesi arttıkça onların çok daha iyi özelliklere kavuşmasını ve sizinle birlikte savaşmasını sağlayabiliyorsunuz. Normalde siz level aldıkça binekleriniz de aynı şekilde level almaktadır. Seviyeleri yükselen binekleriniz sizin için savaşlarda yardımcı rolünde olacaktır.

Oyun içerisinde bulunan PvP sistemi de oldukça iyidir. Burada farklı düşmanlara karşı bireysel olarak savaş verebilirsiniz. Ölümsüzler sistemi isimli özellik oyunun en önemli noktalarından birisidir. Bu özellik sayesinde ölümsüzlerden birisine dönüşen karakteriniz ile rakibinize özel saldırılar yapabilirsiniz. Bu sayede arenalarda çok daha iyi başarılar elde edebilirsiniz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir