Modern Nişancı Sniper Android Oyun İncelemesi

modern-nisanci-sniper-android-oyun-incelemesi

Modern Nişancı Sniper günümüzde çok fazla oynanan Counter Strike oyununa çok benzemektedir. Aralarında ki en büyük farklardan bir tanesi online olmamasıdır. Modern Nişancı Sniper oyununun online olmaması oyunun fazla oynanmaması anlamına gelmemiştir. Nişan alma kategorisinde en çok oynanan oyunlar arasında yer alan Modern Nişancı Sniper oyunu birçok nişan oyunu severin dikkatini oldukça çekmiştir. Ayrıca son zamanların en çok indirilen oyunlarından biri haline gelmiştir. Modern Nişancı Sniper adlı nişan oyunun özelliklerini sizlerle birlikte inceleyeceğiz.

Oyun içerisinde eklenen ses sitemi sayesinde her silahın çıkardığı sesler gerçek hayatta çıkardığı seslerle neredeyse aynı hale getirilerek oyun içerisinde daha iyi bir ses dizaynı yaratmıştır. Oyun içerisinde 50 çeşit sizi zorlayacak seviyeler sayesinde oyunu oynarken sıkılmanızın imkânı yoktur. Her geçtiğiniz seviye sizi daha fazla zorlayarak Modern Nişancı Sniper oyunu içerisinde gaza getirecektir. Oyun içerisinde her geçtiğiniz seviyeden aldığınız paralar sayesinde silahınızı daha çok güçlendirerek rakiplerinizi daha hızlı öldürerek seviyeleri daha kolay atlayabilirsiniz. Ancak herhangi bir seviyede ölürseniz o seviyeyi tekrardan oynamak zorunda kalırsınız. Modern Nişancı –Sniper oyununu oynarken geliştirilmiş özel HD ekran görüntüsü sayesinde her şeyi daha gerçekçi göreceğiniz için oyun içinde ki grafiklerin büyüsü altında kalarak oyunu oynarken sıkılmanız için herhangi bir gerekçe kalmıyor.

Modern Nişancı Sniper oyununu oynarken kendinize olan güveninizi asla kaybetmemeniz gerekiyor. Düşmanlarınızın karşısında sürekli olarak bir savaş mücadelesi vererek onları yenerek seviyeleriniz atlamanız gerekiyor. Modern Nişancı Sniper oyunu içerisinde atıcılık, nişancılık ve el becerilerinizi göstererek oyuna başlayın ve düşmanlarınızı öldürerek oyun içerisinde ki tüm seviyeleri geçin. Oyunu beğendiyseniz Google Play’de oyunlar bölümünde savaş kategorisinde Modern Nişancı Sniper yazarak aratabilir oyunu bulabilirsiniz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir