Mobile Strike

Not: Bu oyun Android ve IOS sürümleri için geçerlidir.

[bosluk]
[tabs]
[tab title=inceleme]

mobile strike

Mobile Strike oyunu tam anlamıyla cep telefonunuzla oynayabileceğiniz ve boş vakitlerinizde eğlenceli ve kıran kırana maceralara atılabilmeniz için yaratıldı. Özellikle son dönemlerde çıkan çok oyunculu tarayıcı tabanlı oyunlar yavaş yavaş Android işletim sistemiyle çalışan mobil cihazlara sıçramaya başladı. Her yeni çıkan oyun ise bir öncekine göre daha üstün bir oynanabilirlik ve daha kaliteli görsellere sahip oluyor. Grafik konusunda Mobil Strike Online oyunu içinde bunları söylemek mümkün. Özellikle son dönemlerin en başarılı oyunları arasında gösterilebilir.

Savaş ve strateji odaklı oyunda sizin gibi zirveye gözünü dikmiş gözü pek birçok oyuncu bulunuyor. Onlarla bu anlamda savaşmaya hazır olmanız için önünüzde uzun bir gelişim süreci olacak. Bu gelişim süreci esnasında özelleştirilebilir karakter ekipmanları ve son derece zengin oyun içeriğinden yararlanmanız gerekiyor. Eğlenceli ve zevkli olduğu kadar sizi hırslandıracak, başarı hırsıyla savaşa zorlayacak bir oyun olduğunu söylememiz doğru olacaktır.

Mobil Strike Nasıl Oynanır?

Mobil Strike nasıl oynanır sorusu günümüzde cep telefonundan oyun oynamak isteyen çok fazla insanın gündeminde yer alıyor. Oyuna ufak bir üs ile başlayarak bu üssü her geçen saniye geliştirmeye odaklanıyorsunuz. İzleyeceğiniz strateji tam anlamıyla üssünüzün, bu da dolayısıyla ordunuzun o denli güçlü olmasına sebep olacak. 16 farklı türde ordu seçeneği sunan Mobil Strike Online oyunu aynı zamanda bunları dört farklı kademede oynamanızı mümkün kılıyor. Oyun içerisinde ordunuzun yönetimi için size tahsis edilen general ise kilit nokta olarak değerlendirilebilir.

Kilit nokta olan general Mobil Strike oyunu içerisinde ordunuzun ne denli başarılı olmasında önemli bir etken. Bu yüzden sürekli olarak üssünüz kadar onu da geliştirmelisiniz. Mobil Strike oyunu güncellemeleri ile son dönemlere damga vuran online oyunlar arasında gözüküyor.

[/tab]
[tab title=resim]
[baslik] Resimleri:

Hazırlanıyor…

[/tab]
[tab title=video]
[baslik] Videoları:

Hazırlanıyor…

[/tab]
[tab title=sistem]
[baslik] Sistem Gereksinimleri:

Hazırlanıyor…

[/tab]

[/tab]
[tab title=kayit]

 

Resimli Anlatım için TIKLAYIN

 

Videolu Anlatım için TIKLAYIN

[/tab]
[/tabs]

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir