Mobil RPG Oyunu Soul Seeker İncelemesi

soul-seeker-mobil-oyun-incelemesi

Mobil RPG Oyunu Soul Seeker Hakkında Bilgiler

Oyun dünyası yerini mobile bırakıyor ve sırada RPG tarzı yeni bir oyun ile karşınızdayız. Soul Seeker, hem Android hem de İos işletim sistemine sahip cihazlarda oynanabilen Com2us aracılığı ile geliştirilmiştir. Oyunu ücretsiz şekilde Apple Store ve Google Play Store üzerinden indirebileceksiniz.

Hareketli oyunlar içinde bulunan Soul Seeker, iki çeşit oyun modu ile karşınızda, bunlardan biri single yani tek kişilik, diğer ise çoklu oyuncu ile oynanan moddur. Tek başınıza oynadığınız bölümde bir kişi seçtikten sonra savaşa dahil olup mücadeleye başlıyorsunuz. Çok oyunculu modda ise 5 er kişilik ekipler ile savaşabilirsiniz, isterseniz de  PVP modunda düello yapabilirsiniz. Bunlar haricinde, zorlu kaleleri kuşattığınız bölümde gerçekten çok keyiflidir.

Soul Seeker oyunundaki tercih ettiğiniz modların hiçbir önemi yok, her zaman karşınıza çeşitli yaratıklar ve onların küçük yardımcıları çıkacak, siz de onları yok ederek paralara el koymalısınız. Paranın, altınların ne önemi var demeyin, daha iyi teçhizatlar için bol miktarda nakit ihtiyacınız olacak.

Birçok yaratık yok ettiniz, para topladınız ve markete girdiniz. Ne tür bir eşyanın denk geleceği tesadüften ibarettir, çünkü çark dönmeye başladıktan sonra ne olacağını bilmek gerçekten zor ama çok kaliteli eşyaların sahibi de olabilirsiniz. 200’ün üzerinde kahramanın olduğu oyunda belki de ekibinize yeni adamlar katarak daha da güçlenebilirsiniz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir