Mobil Dedektiflik Oyunu Criminal Case

mobil-dedeftiflik-oyunu-criminal-case
Criminal Case bilindiği gibi dünyanın en iyi dedektif oyunlarından biri. Artık Android tabanlı versiyonu da yayında. 1 Milyona yaklaşan oyuncusuyla dedektif becerilerinizi ortaya koymak için bir fırsat sunuyor. Polisiye türünde olan oyun tamamen deliller dahilinde yaptığınız analizlerle bir suçluyu yakalamak üzerine kurulmuş.

Criminal Case geliştiriciler tarafından son dönemlerde ciddi versiyon güncellemesiyle ilgi odağı oldu diyebiliriz. Çoklu oynamanın da aktif olduğu oyunda sosyal ağlarla senkronizasyonun önü açıldı. Böylece yaptığınız görevleri sosyal ağınızda paylaşarak diğer oynayan arkadaşlarınıza dedektiflik alanında ne kadar iyi olduğunuzu kanıtlayabiliyorsunuz. Bir olay yerinde bulunduğunuz alanda çeşitli deliller var. Bu deliller bazen gözünüzün önünde fakat bazen öyle iyi yerlere saklanmış ki bulmak gerçekten çok zor. Bu deliller size katil hakkında ipuçları verirken aynı zamanda sizi başka suç aletleri bulmak adına teşvikte edebiliyor. Örneğin kanlı bir mendil çıktığında karşınıza daha büyük bir arayışa girebiliyorsunuz.

 Suçluları sorgulayarak bu suç şehrinin en iyi dedektifi olabilmek için gece gündüz çalışıyorsunuz. Gerçekten oyun kurgusu gerçekle orantılı diyebiliriz. Çünkü oyuna başladıktan sonra gece gündüz oynamaya başlıyorsunuz. Ciddi anlamda büyük bir bağımlılık yapan Criminal Case sürekli olarak bir sonraki suçluyu bulduğumda bırakırım ya da bir delil daha bulayım şeklinde cümlelerle saatlerinizi alıyor.

Oldukça keyifli bir zaman geçirmenizi sağlayacak Criminal Case yüzlerce senaryosunun yanı sıra puan sistemi sayesinde genel bir sıralamaya sahip. En iyi dedektiflerin bulunduğu bu sıralamada arkadaşlarınızdan önde olmanın tadını çıkartabilirsiniz. İlk çıkış noktası sadece polisiye seven oyuncuları hedef alan oyun kısa sürede birçok insanın gönlünü kazandı. Şimdi milyonlara koşan oyun Google Play Store üzerinden ücretsiz olarak dağıtılıyor. Oyun içinde bazı özellikler ücretli ancak oyun içi satın alma özelliği kapatılarak ücretsiz olarak Criminal Case oynanabilir..

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir