MMO Özel: Ağustos Ayında Çıkan 4 MMO Oyunu!

Son zamanlarda o kadar sıkça oyunlar çıkıyor ki, artık takip edemez duruma geliyoruz. Bu yüzden de bazı listeleme konulara ihtiyaç duyabiliyoruz. İşte bu da bunlardan biri. Bu konuda Ağustos ayında yayımlanan 4 MMO oyununa bir göz atacağız. Aslında bazılarının önceden haberini yazdık fakat yine de bir yerde toplamak herkes için yararlı olacaktır.

Royal Quest

Royal Quest, Katauri Interactive tarafından geliştirilen Free-to-Play MMORPG oyunudur. Fantastik bir dünya olarak geliştirilmiş olan oyun, ağırlıklı olarak PvE oyun stilini baz almaktadır. Ayrıca oyunun haritası o kadar geniş tutulmuş ki, 100’den fazla keşfedebileceğimiz yer mevcuttur. Bu da bir MMO oyununda en çok aranan şeydir zaten. Oyunda sadece PvE modu yok, aynı zamanda bir hikaye modu da bulunuyor.

 

MU Rebirth

MU Rebirth ile ilgili daha detaylı bir haber yazdığıma eminim. Sitede ufak bir araştırma yapacak olursanız, önceki habere erişip daha fazla bilgi edinebilirsiniz. Ancak yineleyecek olursak, MU Rebirth, Webzen tarafından geliştirilmiş bir MMORPG oyunudur. Fakat bu PvP ağırlıklı bir oyundur. Oyunda birçok seviye/statü var. Bunların sınırları da yaklaşık 400 olarak belirlenmiştir. Aynı şekilde bu oyunu da Free-to-Play olarak oynayabilirsiniz.

 

Rise of Incarnates

Daha önce değindiğimiz oyunlardan bir diğeri. 8 Ağustos’ta kapalı betasını oynadığımız Rise of Incarnates de Free-to-Play olarak oyuncularla buluştu. Oyunda 2 vs 2 mücadeleler ve arena savaşları çok ön planda. Yani bu yüzden diyebiliriz ki PvE modu aktif bir oyun.

 

Divine Souls

Oyunlardan sonuncusu olan bir diğer Free-to-Play MMORPG oyunu; Divine Souls. Geliştiriciliğini GamePrix, yayımcılığını ise OutSpark’ın yaptığı bu fantastik oyun da PvP ağırlıklı olarak oynanmaktadır.

 

Artık en yeni bu dört oyundan istediklerinizi seçebilir, hemen oynamaya başlayabilirsiniz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir