MMO Dünyasının Önemli Gelişmeleri – 1

EVE Online oyuncuları, yapımcıların her sene oyuncuları sıkıntıdan kurtarmak için yeni içerikleri oyuna dahil ettiğini bilirler. Bu sene de aynı gelenek devam etti ve 19 Kasım’da oyuna yeni bir güncellemenin geleceği duyuruldu.

Eve Online’ın Yeni Güncellemesi:

Guild Wars 2’yi bu kadar önemli yapan şeylerden biri de diğer MMO’larda olmayan World vs World PvP özelliği. ArenaNet’in resmi olarak düzenlediği etkinlik bu sene 19 Ekim’de başladı. Avrupa sunucularıyla Amerika sunucularının da bir araya geleceği birçok turnuva tüm GW 2 oyuncuları arasında düzenlenecek.

Star serisinin yapımcılarının yeni oyunu Star Citizen’in tanıtımı için güzel bir trailer hazırlandı. 2012’de Kicksarter’da destek talebiyle başlayan oyunun geliştirilme süreci tam olarak 20 milyon dolar topladıktan sonra hızla devam ediyor.

Star Citizen Resmi Tanıtım Videosu:

Warcraft filminin çıkış tarihi belli oldu. MMO dünyasının en çok beğenilen oyunlarından biri olan WoW’un filminin yapımcılığını üstlenen Legendary Pictures ve Universal Pictures filmin 18 Aralık 2015 tarihinde vizyona gireceğini duyurdu.

LoL, Türkiye şampiyonasının 4. sezonu 1 Aralık’ta başlayacak. Tüm LOL oyuncularının ilgisini çekebilecek yeni bir uygulamaya imza atan LOL yapımcıları oyuncuların LOL turnuvaları ve tüm karşılaşmalar hakkında bilgi alabilecekleri yeni bir internet sitesi geliştirdi. lolespor.com adındaki internet sitesi henüz beta aşamasında olsa da Türk LOL oyuncularının büyük ilgisini çekmeyi başardı.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir