Mitoloji Online İncelemesi

Mitoloji Online İncelemesi

Mitoloji Online, browser olarak oynanan MMORPG oyunlarından biridir ve 37 Games aracılığı ile yayınlanmıştır. Antik Yunan’ın efsanesini anlatan bu oyun sizlere keyifli anlar sunuyor. Tek kişilik oyunlarda MMO çılgınlığı devam ediyor, son yazılarda sürekli e-spor kelimesini görüyorsunuz, bu olay online oyunların düzenlediği turnuvalardan dolayı bu adı almıştır. E-sport turnuvalarındaki ödüller öyle büyük miktarlara dayandı ki herkesin ilgisini çekmeyi başardı. Şimdi millet online oyunları sadece zevk olarak görmüyor, ek bir gelir kapısı olarak da düşünmeye başladılar. Özellikle indirme gereksinimi olmayan bu tip bir oyunun popüler olmaması için de bir neden yok.

Mitoloji Online, web tabanlı olmasına nazaran yine de çok sağlam grafiklere sahip. MMORPG oyunlarından Legends Online’ı oynadıysanız, bu oyunda da fazla yabancılık çekmeyeceğinizi düşünüyorum. Browser üzerindeki MMO oyunları genel olarak birbirine benzer, bu kadar kaliteli görseli hiçbir dosya indirmeden çalıştırmak için aynı tip şeyleri uygulamak gerekiyor, bu yüzden çoğu birbirine benzer. Yunan Mitolojisi film olarak, dizi olarak çok kişinin ilgisini çeker ki oyunda da çekmemesi mümkün değil. Mitoloji Online’da 4 çeşit sınıf var, isterseniz usta bir silahşor, dilerseniz sinsi bir avcı, her şey bilen bir kahin ya da asil bir şövalyeyi tercih edebilirsiniz.

Her MMO oyununda olduğu gibi ilk amacınız karakterinizi iyi seviyelere getirerek yenilmez bir savaşçı yapmak olmalıdır. Oyunda sizlere verilen eğlenceli ve bir o kadar zor görevleri yapıp kolay şekilde seviye yükselebilirsiniz. Ayrıca oyun içinde yapılan özel etkinlikler sayesinde seviyeniz kısa yoldan artabilir. Oyun içindeki satın alma opsiyonunu kullanırsanız karakteriniz diğerlerine göre daha hızlı gelişim sağlayacaktır.

Tabi, Mitoloji Online’ı bilgisayara indirerek oynadığınız WOW gibi oyunlar ile kıyaslamak olmaz ama kendi alanında oldukça geniş ve etkileyici içeriklere sahiptir.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir