Mists of Pandaria: World Boss Salyis’s Warband

World of Warcraft: Mists of Pandaria, ilk World Boss’u Salyis’s Warband’ın özellikleri belli oldu!

World of Warcraft’ın World Boss özelliği (Harita üzerinde serbest halde oluşan ve rastgele spawn olan Boss’lar) Wrath of the Lich King ile birlikte oyundan kalkmıştı. Ancak geçtiğimiz zamanlarda World of Warcraft: Mists of Pandaria ile beraber World Boss özelliğinin oyuna tekrar dahil edileceği duyurulmuştu ve bunun üzerine yeni World Boss sistemiyle ilgili detaylar da yavaş yavaş gün yüzüne çıkmaya başladı.

 

World of Warcraft: Mists of Pandaria’nın ilk World Boss’u olan Salyis’s Warband’ın özellikleri de açıklandı.

Pandaria kıtasında, Valley of Four Winds adlı bölgede spawn olan Salyis’s Warband adlı Boss, Pandaria kıtasını yağmalayan bir grup tehlikeli mob’dan oluşmakta. Bu Boss ile karşılaşan oyuncular devasa bir yaratığın üzerinde bulunan çete liderini öldürmeye çalışacaklar.

 

 

 

Salyis’s Warband Boss’unun özellikleri ise aşağıdaki gibi:

Salyis’s Warband Yetenekleri:

 

FIRE SHOT: Sauro yağmacıları uzak mesafeden tatar yaylarını kullanarak alevli oklar fırlatırlar.

 

 

 

 

STOMP: Dev yaratık toynağıyla yere sert bir şekilde vurur. 100 yard içinde bulunan herkese hasar verir ve kısa bir süre yere düşürür. Bu yetenek sayesinde yapılmakta olan büyüler de bozulabilir.

 

 

 

CANNON BARRAGE: Şef Salyis emrindeki çeteye toplarla ateş edilmesini emreder ve top gülleleri ateşlenir. Top güllelerinin düştüğü noktanın 10 yard yakınında bulunan tüm oyunculara ateş hasarı verir ve kısa bir süreliğine yere düşürür. Bu yetenek sayesinde yapılmakta olan büyüler de bozulabilir.

 

 

SALYN WARMONGER: Chief’s Salyis’in Warmonger’leri yaratığın üzerinden aşağıya inerek Impaling Pull yeteneği kullanarak uzaktan fiziksel hasar verirler.

 

 

 

 

Mists of Pandaria’nın yeni Boss’u Salyis’s Warband’ın hareketli flash animasyonu ve Boss hakkında detaylı bilgi almak için burayı tıklayarak World of Warcraft resmi internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir