Mirror’s Edge Catalyst İle Nostalji Vakti

Mirror's Edge Catalyst İle Nostalji Vakti

Mirror’s Edge Catalyst oyunu çıkış yapmamış olmasına rağmen beta sürecini verimli geçiren oyunların arasında bulunuyor. Açık dünya parkur oyunu olarak 2016 yılında bomba gibi bir çıkışa imza atacağına kesin gözüyle bakılıyor. Kapalı beta testlerinin yapılmak üzere olduğu oyunda ciddi bir video paylaşımı yapıldığını da belirtelim. Bir bakıma oyunun şimdiye kadar sürdürülen en etkin oyuncu geri dönüşleri alınabiliyor. Mevcut oyunun yeni sürümü olacak olan Catalyst sürümü oynanabilirliğiyle dikkat çekmeyi başaran oynanış videolarıyla oyun severlere kendisini göstermişti.

Bu sefer karşımıza çıkan Mirror’s Edge Catalyst videosu ise önceki oyunu oynayanların yakından tanıyacağı bir görev olarak dikkat çekiyor. outCaste için Nomad başının dertte olduğunu bize bildirerek Greylands tarafında olduğunu belirtiyor. Bu görevi yapıp yapmamak ya da sonradan yapmak ise tamamen kullanıcıya bırakılmış. Greylands dahil olmak üzere şehirde bulunan malzeme kutularını bulmamızı isteyen eski dost, kontrol çiplerini elde etmemizi söylemektedir. Bu bağlamda ilk bakışta kolay gibi gözükebilir. Fakat KrugerSec devriyelerinin sıklığı sizi bu görevle saatlerce uğraştıracak gibi duruyor. Eğer oyuna hakimseniz işiniz bir nebze kolay diyebiliriz.

Mirror’s Edge Catalyst Kapalı Beta Testi Ne Zaman?

Mirror’s Edge Catalyst kapalı beta test tarihleri arasında da yapılabilecek olan bu görev oyunculara nostaljik anlar yaşatabilir. Bu bağlamda 22 Nisan 2016 itibariyle başlayacak olan testi 27 Nisan 2016 tarihine kadar sürdürebilmeniz mümkündür. Eğer kaydınızı yaptırırken mail servisine üye olduysanız kapalı beta testlere 22 Nisan günü başlamanız için gerekli giriş kodunuz size ulaştırılacaktır.

Fakat mail servisine üye olmadan kaydınızı yaptırdıysanız normal kayıt yaptıran oyuncularla aynı anda 23 Nisan 2016’da oyuna girebileceksiniz. Mirror’s Edge Catalyst görev videosu hemen aşağıdan izleyebildiğiniz şekilde servis edilmiştir.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir