Mirror’s Edge Catalyst İçin Kapalı Beta Testleri Başlayacak

Mirror's Edge Catalyst İçin Kapalı Beta Testleri Başlayacak

Mirror’s Edge Catalyst oyunu aslında geçmiş nesilden geleceğe gelen bir oyun olarak görülebilir. Zira PlayStation 3, Xbox 360 ve PC sürümlerinde Mirror’s Edge oyunu çok oynanan seriler arasında yerini alıyordu. Şimdi ise hikâyesiyle ve oyun içi dinamikleriyle bambaşka yeni bir oyun için geliştirmeler sürüyor. EA ve DICE firmalarının ortak olarak hazırladığı bu projede seriyi takip edenlerin ilgisinin hat safhada olduğunu biliyoruz.

Ancak bu sefer açık dünya olarak sunulacak olan Mirror’s Edge: Catalyst çok daha fazla oyuncuya hitap edecek gibi gözüküyor. Çünkü sınırlı bir noktada tutulan hikâyesine eklemeler yapılarak oyunun genişletildiğini söyleyebiliriz. Konsept olarak tamamen değişen oyunun artık çok daha etkin bir aksiyon heyecanı sunacağını biliyoruz. Xbox One, PlayStation 4 ve PC platformları için çıkış yapacak olan oyuna kapalı test süreci yapılacağı açıklandı. Buna göre oyunu ilk oynayıp test edenler arasında bulunabileceğiniz Mirror’s Edge Catalyst kapalı beta testi için bu fırsatı kaçırmayın diyebiliriz.

Mirror’s Edge Catalyst Kapalı Beta Test Kayıt

Mirror’s Edge: Catalyst kapalı beta tarihleri henüz açıklanmadı ama muhtemelen Şubat ayının son haftası içerisinde yapılması bekleniyor. Sizde bu süreçte oyunu test etmek istiyorsanız öncelikle binlerce kişinin arasından seçilecek listede yerini almanız gerekiyor. Başvuruları resmi site olan mirrorsedge.com/beta/ üzerinden kolaylıkla yapabilirsiniz.

Ancak burada bilmeniz gereken bir detay var. Eğer Mirror’s Edge: Catalyst beta testi için PlayStation 4 ile katılmak istiyorsanız maalesef ülke seçimlerinde Türkiye bulunmuyor. PC ve Xbox One platformlarında herhangi bir ülke seçim şablonu bulunmuyor. Direkt olarak kaydınızı oluşturabiliyorsunuz. Yayınlanan son Mirror’s Edge Catalyst videosu ise oyunun içinden oynanış noktasında ciddi detayları bizlere sunuyor.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir