Mirrors Edge Catalyst İçin İlk Resmi Açıklama

Mirrors Edge Catalyst

Mirror’s Edge Catalyst’in Senior Producter’i Sara Janssoni oyunun resmi sitesi üzerinden yaptığı açıklamalar ile oyunun meraklı bekleyenlerine duyurular yaptı. Çok merak edilen oyun hakkında yapılan açıklamalar bekleyenlerini şok etti. Yapılan açıklamalarda Mirror’s Edge’nin trademark özetleri anlatılmıştı. Duyuruyu yapan oyunun prodüktörü yapılan oyun başka bir oyunun devamı değildir, Mirror’s Edge 2’dir dedi.

İki yıl önce yeni bir Mirror’s Edge oyunu üzerinde çalıştıklarını duyuran kurucu üretim sürecinin oldukça yavaş geçtiğini söyledi. Geçen yıl o ana kadar hazırladıkları oyunun ilk izlenimlerini paylaştıklarını söyledi. O zamanlar tam anlamıyla bir açıklama yapmadıklarını sadece dinlediklerini söylemişti. Oyuncularının sergilediği harika ve inanılmaz sabra karşı koyamadıkları için uğraştıkları ikinci bir Edge oyununu piyasaya sürmek için olabildiklerince hızlı çalıştıklarını ekledi. Şuan oyunun içeriğinin tamamlandığı mutlu bir şekilde oyunu merakla bekleyen oyuncularına duyuran kurucu tüm merak duygularını gidereceğini belirtti. Oyunu ilk önce E3’te görebileceklerini oyunculara duyuran Edge’nin PC, PS4 ve Xbox cihazlara oynanabileceğini açıkladı.

Edge ekibi yeni bir deneyim için ve oyunu tekrardan çok daha fazla kaliteli ve oynanabilir hale getirebilmek için çok fazla vakit harcadı. Bunu yaparken herkes istekli davrandı ve bunu başarıyla sonuçlandırdılar. ‘Bu bir devam oyunu değil, Mirror’s Edge 2 değil. İlk oyunu andıran bir vizyon ile bu işe koyulduk’ cümlelerini kullanan Edge’nin kurucusu çok sevindirici ve heyecanlı bir şekilde Tüm DICE takımı adına ‘oyunu sizlere göstermek ve Mirror’S Edge Catalys’i tanıtmak için sabırsızlanıyorum’ diyerek tüm bekleyenlerini iyice merak ettirdi. Uçsuz bucaksız olarak tanıtılan oyun meraklıları tarafından sabırsızlıkla beklenirken sitesinde açılan konularda hayal kırıklığı konusu ilgi çekti. Oyunun oyuncular tarafından beğenilmesi büyük ilgi çekiyor.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir