Mirror’s Edge Catalyst Haritasını Merak Ediyor Musunuz?

Mirror's Edge Catalyst Haritasını Merak Ediyor Musunuz

Mirror’s Edge Catalyst çıkış tarihi yaklaştıkça bizi heyecandan öldürmek isteyen EA ve DICE farklı detaylar sunmaya devam ediyor. Son olarak kalkıştıkları proje ise henüz çıkmayan oyunun interaktif olarak haritasını bizlerle paylaşmak. Bunu özel internet sitesi üzerinden çıkışa kadar güncelleyerek kısım kısım yapmaya hazırlanan firma oldukça heyecanlı gözüküyor. Yeniden yapım olarak açık dünya oyunu konseptiyle karşımıza çıkacak olan parkur oyununda artık tüm harita elimizin altında olacak. Yani her ayrıntıyı görebileceğimiz, her yere ayak basacağımız bir oyun modülü geliştirildi. Bu serinin önceki oyunlarına kıyasla çok daha başarılı olacağının temennisidir.

Mevcut olarak mirrorsedge.com üzerinden sunulan harita detaylarına ulaşmak için map kısmına girmeniz gerekiyor. Direkt olarak tarayıcınıza mirrorsedge.com/maps yazarak ulaşmanız mümkün. Ancak oyunun tüm haritası şuan için aktif edilmemiş. İnceleyebileceğiniz 3 boyutlu haritada şuanda Anchor bölgesi tüm ayrıntılarıyla sunuluyor. Sonrasında ise oyunun diğer kısımları bizlere gösterilecek. Bu durum aslında Mirror’s Edge Catalyst çıkana kadar oyunun hikâyesini ve çeşitli detaylarını kavramamız açısından oldukça önemli bir gelişim. Kaldı ki büyük bir devrim yaratabilir ve bunu bize tüm oyunlar artık sunabilir.

Mirror’s Edge Catalyst Erken Erişim

Eğer Mirror’s Edge Catalyst erken erişim kampanyasından faydalanmak istiyorsanız bir EA ya da Origin Access hesabına ihtiyacınız var. Eğer hesabınız varsa ve bu noktada oyuna herkesten önce giriş yaparak deneyim sahibi olmak istiyorsanız çıkış tarihinden bir hafta önce bunu yaşamanız mümkün. Bildiğiniz gibi Mirror’s Edge Catalyst çıkış için 7 Haziran 2016 tarihinde Amerika, 9 Haziran 2016 tarihinde de Avrupa’yı uygun görmüştü.

Bu erken erişim kampanyası ise 2 Haziran 2016 tarihinde EA üzerinden oyuna erişebilmenizi sağlayacak. Tabi bunu farklı oyunlarda da yapan EA bu sefer oynanış süresini 12 saat değil de 6 saat ile sınırlı tutmuş. Dolayısıyla ne gibi kısıtlamalarla sunulacağını ve oyunun tam denetimine ulaşıp ulaşamayacağınız hakkında bir detay paylaşılmamış.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir