Mirror’s Edge Catalyst Collector’s Edition Çıktı

Mirror’s Edge Catalyst Collector’s Edition

Aksiyon ve macera oyunu denildiği zaman akla gelen Mirror’s Edge için 2016 yılında piyasaya çıkacak olan yeni sürüm hakkında yeni haberler var. Mirror’s Edge Catalyst oyunu için Collector’s Edition haberi merak uyandırdı. EA Games tarafından geliştirilen oyun için tüm çalışmalar hızlı bir biçimde devam ederken bekleyen oyuncular şimdiden sabırsızlanıyor.

Mirror’s Edge hastası birçok oyun sever bulunuyor. Oldukça macera ve aksiyon dolu olan oyun yapısı sayesinde birçok kişiyi kendisine çekmeyi başarmıştır. Bekleyenlerine ise en sevindirici haber geçtiğimiz günlerde EA Games tarafından verildi. Mirror’s Edge Catalyst Collector Edition paketinin satışa çıkmasıyla birlikte artık her şey çok daha ciddi oldu.

Aslında genel anlamda Mirror’s Edge fanatiklerini ve oyun koleksiyoncularını düşünerek çıkarılan bu yapım tamamen raflar için düzenlenmiş. Mirror’s Edge oyununun da ki ana karakter, eziyet çeken güzel bir kadınla ufak bir çocuğun 35 santimetrelik figürüyle satışa çıkıyor. Yaklaşık olarak 14’’ boyutundaki figür Mirror’s Edge Catalyst Collector Edition paketini tam anlamıyla raflara yönelik yapıyor.

Satışa sunulan koleksiyon paketinde ayrıca Fatih’in Glass şehrinden bir geçici dövme sunuluyor. Böylece oyunu benimsemiş olan oyuncular için tamamen oyunun içinde yaşama fırsatı sunuluyor.

Mirror’s Edge Catalyst Collector Edition paketinin içeriğinde şunlar bulunuyor.

  • Yetişkin ya da küçük Faith figürü
  • Özel olarak tasarlanmış çizimler
  • 10 adet konsepte uygun tasarım seti
  • Özel çelik bir defter ve logoyla süslenmiş kapak.
  • Logonun geçici dövmesi
  • Faith figürünün geçici kol dövmesi
  • Özel tasarlanmış koleksiyon kutusu

Mirror’s Edge Collector’s Edition paketi şuan için ön siparişe sunuldu. Ancak sınırlı sayıda olduğunu unutmamak gerekiyor. Bu muhteşem paketin sahibi olmak için 199$ ücret ödemeniz gerekiyor. PC, PS4 ve Xbox One için uyumlu olan Collector’s Edition paketi 26 Şubat 2016 tarihinde Avrupa’da da yayınlanacak.

 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir