Mirror’s Edge Catalyst Çıkış Fragmanıyla Hızını Alamadı

Mirror's Edge Catalyst Çıkış Fragmanıyla Hızını Alamadı

Mirror’s Edge Catalyst oyunu ilk olarak Mirror’s Edge 2 olarak duyurulsa da zamanla ismini değiştiren DICE ve EA bu şekilde geliştirmeyi sürdürmüştür. Faith Connors’un maceralarına şahit olacağımız bu yeni parkur oyunu bizi bambaşka bir dünyaya sürüklerken tüm oyuncuların heyecanının da doruk noktasına çıktığını biliyoruz. Çünkü artık deyim yerindeyse merak duygumuz kabararak hat safhaya ulaştı. Mirror’s Edge Catalyst çıkış tarihi olarak açıklanan 7 Haziran 2016 Amerika’da ki çıkışı sembolize ediyor. Türkiye’nin de dahil olduğu Avrupa’da ise 9 Haziran 2016 tarihinde çıkış yapacak. Ancak DICE ve EA tarafından büyük bir sürpriz yapılarak oyunun erken erişimine dair bazı detaylar geçtiğimiz günlerde paylaşıldı.

Mirror’s Edge Catalyst pre-order ile beraber oyuna herkesten önce erişmeniz mümkün kılınıyor. Üstelik bazı oyunlarda 1-2 gün ile sınırlanan bu erken erişim süresi tam tamına bir haftayı kapsıyor. Sizde Mirror’s Edge Catalyst erken erişim fırsatından yararlanmak istiyorsanız hemen EA Access ya da Origin Access hesabınızı açın. Bu sayede oyuna 2 Haziran 2016 tarihinde erişim hakkı kazanarak bir hafta boyunca bu fırsattan yararlanmanız mümkün olabilir.

Mirror’s Edge Catalyst Çıkış Fragmanı

Biraz erken olsa da önümüzdeki hafta beklediğimiz Mirror’s Edge Catalyst çıkış fragmanı dün itibariyle yayınlandı. YouTube üzerinden resmi kanalıyla yayınlanan video bize önceki oynanış videolarıyla eş değer bir heyecan kattı diyebiliriz. Faith ile maceraya atılmak için sabırsızlanan birçok oyuncuyu büyüleyecek videonun çıkışa kadar heyecanınızı diri tutacağına şüphe yok.

Fakat izledikten sonra eminiz ki 2 Haziran 2016 itibariyle oyuna dahil olabilmek için ön sipariş vermeye bir adım daha yaklaşacaksınız. DICE ve EA ortaklığı yine harika bir iş çıkarmış gibi gözüküyor.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir