Mirror’s Edge Catalyst Betası İçin Yeni Detaylar Duyuruldu

Mirror's Edge; Catalyst Betası İçin Yeni Detaylar

Mirror’s Edge Catalyst 2016 yılının en iddialı parkur oyunu olarak bir süredir beklentileri doruk noktasına çıkarıyor. Fakat buna karşın oyuna ilişkin bilgilerin sır gibi saklandığı bir durum söz konusuydu. Yine bu doğrultuda aylar öncesinden Mirror’s Edge oyunu için kapalı beta testine dair bir duyuru yapılmıştı. Ancak ne yazık ki buna ilişkin bir tarih ya da detaya yer verilmemişti. Bu durum oyun severleri tamamıyla merak duygusunun içerisinde sürüklese de eninde sonunda Electronic Arts tarafından beklenen açıklamanın yapılacağından şüphemiz yoktu.

Nihayet beklenen gün geldi ve dün itibariyle Mirror’s Edge: Catalyst kapalı beta test tarihleri açısından önem teşkil eden bir bilgi paylaşımı oldu. Aynı zamanda tarih dışında da testlere ilişkin çok sayıda bilginin netlik kazandığını anlamış olduk. Özellikle oyunun neredeyse tüm modlarını kapsayan bir test sürecinin biz oyuncuları beklediğini belirtmeliyiz. EA tarafından açılmış olan Mirror’s Edge Catalsyt kapalı beta test kayıtları halen daha sürmektedir.

Mirror’s Edge Catalyst Kapalı Beta Tarihleri Ne Zaman?

Mirror’s Edge Catalyst kapalı beta tarihleri açıklamaya nazaran 22 Nisan 2016 tarihinde başlayacak. 5 gün olarak planlanan test süresince kayıt yaptıran tüm kullanıcılar oyunu deneme ve açık olan modları oynama şansı yakalayacak. Eğer kaydınızı yaptırdıysanız 22 Nisan 2016 tarihinde oyuna giriş yapmanız mümkün olabilir. Bunun için kayıt esnasında mail adresinizle haber bülteninden haberdar olmak istediğinizi beyan etmeniz gerekmektedir. Eğer bu adımı yaptıysanız direkt olarak 22 Nisan’da Mirror’s Edge Catalyst beta giriş kodunuz adresinize ulaşacaktır.

Mirror’s Edge: Catalyst kapalı beta sürecine bu adımı atlayarak kayıt olduysanız 23 Nisan2016 tarihinde giriş yapma şansınız olacaktır. Bu noktada 27 Nisan 2016 tarihine kadar senaryo modunu, çoklu oyunculu modlar arasında ise Social Play modunu deneme şansına erişeceksiniz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir