Ministry of War (MoW)

[bosluk]
[tabs]
[tab title=inceleme]
Ministry of War (MoW), Türkiye’de GameTurk’ün yayıncılığını üstlendiği Free2play MMORTS oyunudur. Dünya çapında büyük bir ilgi ile oynanan ve çok sayıda takipçisi olan MoW, Türkiye’de çok tanınmıyor olsa da MMORTS severlerin ilgisini çekmeyi başarmış durumda.
[enter]
[singlepic id=1476 w=560 h=360 float=center]
[enter]
Ministry of War (MoW), browser tabanlı bir oyundur yani internet üzerinden oynanılır ve her hangi bir yükleme yapılması gerekmeden oynanabilir. Browser tabanlı bir oyun olmasına rağmen MoW’un grafikleri çok yüksek düzeyde tasarlanmıştır bir çok tarayıcı oyunundan çok daha iyidir.

MoW’da 4 farklı medeniyet bulunur bunlar Çin, Pers, Mısır ve Roma medeniyetleridir. Dört temel medeniyetten dilediğinizi seçebilir ve kendi imparatorluğunuzu oluşturabilirsiniz.
[enter]
[singlepic id=1470 w=560 h=360 float=center]
[enter]
Medeniyetinizi Yükseltin
Medeniyetler ilk çağdan başlar ve gelişerek Karanlık, Feodal, Kale ve İmparatorluk çağlarına yükselebilirler. Her çağın kendine özel askerleri, binaları ve çeşitli özellikleri bulunur ve her çağ atlandığında yeni görevler, geliştirmeler ve yeni özellikler kazanılır. Oyuncuların kendi medeniyetlerini yükseltmeleri, geliştirmeleri ve en iyi medeniyetler arasına sokması tamamen oyuncuların kabiliyetine kalmıştır. Ministry of War (MoW) dünyasında oyuncular ticarette, ekonomide, savaşta ve diplomaside başarılı olabilirler bu başarı tamamen oyuncuların yeteneğine ve taktiklerine kalmıştır oyuncular belki de tüm bunlarda başarılı da olabilirler.
[enter]
[singlepic id=1466 w=560 h=360 float=center]
[enter]
Büyük Savaşlar
Kendi İmparatorluğunu kuran oyuncular dilerlerse NPC’ler ile gerçek zamanlı savaşlara katılabilir, boss’lar ile kapışabilir ya da diğer oyunculara savaş açabilirler. 7 çeşit PVP sistemi bulunur oyuncular bunlardan dilediğini seçerek günün her saati PVP yapabilirler. Oyuncular savaşlarda daha başarılı olabilmek için ekonimik gereksinimlerini karşılayarak ordularını eğitebilir, kahramanlarının seviyelerini geliştirebilir, zırhlarını ve silahlarını güçlendirebilir ve savaş alanlarında kullanacağı becerilerini öğrenebilirler.
[enter]
[singlepic id=1477 w=560 h=360 float=center]
[enter]
Ministry of War’ın Devasa Dünyasını Keşfedin
MoW çok geniş bir oyun dünyasına sahiptir. Browser oyunları arasında en geniş haritaya sahip olan MoW’da oyuncular kendi ülke sınırlarını kendileri belirler. Ordunuzla dünya keşfine çıkabilir, bir çok yeni harita keşfedebilir ve dünyanın dört bir yanında ticaret yapabilirsiniz. MoW’da oyuncular diğer medeniyetlerin dışında NPC ve boss’lar ile de savaşabilirler.

Ayrıca Ministry of War (MoW) tamamen ücretsiz bir oyundur ve browser oyunu olmasının iyi yönü ise oyuna sadece kayıt olarak indirme beklemeden oynayabilmenizdir.

Ministry of War’a kayıt olmak ve oyun hakkında daha fazla bilgi almak için burayı tıklayınız.
[/tab]
[tab title=resim]
Ministry of War (MoW) Ekran Görüntüleri:

[nggallery id=61]
[/tab]
[tab title=video]
Ministry of War (MoW) Resmi Tanıtım Videosu:


[/tab]
[tab title=sistem]
Hazırlanıyor…
[/tab]
[tab title=haberler]
[php] include(“wp-content/themes/score/haberler.tpl”); [/php]
[/tab]
[/tabs]

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir