Minecraft Viyana Kenti Herkesi Büyülüyor

Minecraft Viyana Kenti Herkesi Büyülüyor

Minecraft, senelerdir sürekli oynanan, takipçilerin sayısının her geçen gün arttığı bu muhteşem oyunda hayal gücünün ulaşabildiği her şeyi yapabileceğinizi söylemiştik. Survival yapısındaki bu dehşet oyunun sevilmesindeki en büyük pay şüphesiz açık dünyada istediğiniz şeyleri yaratma imkanı sunmasından kaynaklanıyor.

Minecraft için Dünyanın belki de birçok şehri kopya edilerek yapılmaya çalışıldı. Son zamanlarda en dikkat çeken şey ise, Avusturalyalı öğrencilerin yaptıkları oldu. Herkes şehir oluşturuyor ama genelde gelişi güzel yapılıyor, bu öğrenciler ise tıpkısının aynısını yapmak için kolları sıvamışlar. Onların amaçları Minecraft dünyasına Viyana Kentini aynen kazımak olacak. Eşsiz yollarını, geniş metrolarını, Tuna Nehrinin güzelliğini, şehirdeki en güzel parkları ve hatta grafitilerine kadar her şeyleri yapmak istiyorlar. Eğer oyundaki diğer herkes de bu arkadaşlar gibi düşünürse Minecraft’ta gerçek dünyanın bir kopyasının oluşma ihtimali doğacak.

Bu öğrenciler gerçekten de işlerini iyi yapıyorlar ve son halini görünce siz de bulunduğunuz şehri yapabilmek için kendinize iyi bir ekip bulmak isteyeceksiniz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir