Minecraft Story Mode 3 Fragmanı Yayınlandı

minecraft 3

Minecraft Story Mode efsanesi 2.bölümüyle tüm heyecanını korurken Telltale Games tarafından yapılan açıklamalara göre Minecraft 3.bölüm geliyor. Özellikle dünya üzerinde en çok oynanan oyun olmasıyla büyük bir sükse yapmayı başaran en özgün hayatta kalma oyunu yeni bir fragman yayınladı. Jesse ve arkadaşlarını yine çok ilginç görevler bekliyor. Stone yoldaşlığı için en son ismi geçen üye olan Soren kayıptır. Yerini bulmak içinse amansız bir mücadeleye atılmaya hazır olun.

Minecraft Story Mode 3 çıkış tarihi için dijital platformlar baz alındığında 24 Kasım 2015 tarihinde çıkış yapacağı haberi alındı. Telltale Games tarafından veirlen bilginin ışığında The Last Place You Look bölümünü anlatan fragman birçok kişiye göre Minecraft’ın geldiği en son nokta olarak nitelendiriliyor. Özellikle hikâyenin hiç durmadan bir üst seviyeye çıkıyor olması oyuncularda sürekli oyunu oynama isteği yaratıyor. Klasik devam senaryoları gibi aynı ölçüde devam etmemesi ise oyunun en büyük avantajı denilebilir.

Bakıldığı zaman Minecraft Story Mode 3 hakkında verilen bilgiler tamamıyla Jesse ve arkadaşlarının Soren’i bulma çabaları denilebilir. Başka bir bilgi verilmiyorken yaklaşık 3 gün sonra 24 Kasım’da hepimiz gerçek senaryoyla karşı karşıya kalacağız. Özellikle Minecraft Story Mode Witherstrom nasıl durdurulur sorusunu bilen tek kişi olması Soren karakterinin önemini bir kez daha anlamamızı sağlıyor. Yani Jesse ile bu bölümde kesinlikle bulunması gerekiyor.

Minecraft güncellemeleri her geçen gün yenileri ile devam ediyor. Aynı zamanda çok farklı bir hikâye sarmalıyla karşımıza çıkmaya devam eden oyun şimdiye kadar yapılmış olan en akıcı hikâyelere aday olarak gösteriliyor. Minecraft Story Mode 3 fragmanı izlendiğinde zaten az çok yeni bölüm hakkında fikir sahibi olabiliyorsunuz. Özellikle daha önceki bölümleri oynadıysanız mutlaka göz atmanızı öneririz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir