MineCraft Pixelmon Modu Nedir

MineCraft Pixelmon Modu Nedir

MineCraft Pixelmon Modu Hakkında Bilgiler

Ünlü Minecraft oyununun popülerliği tartışılmaz, şimdi sizlere merak edilen Pixelmon modu nedir, ne işe yarar, ne gibi özellikleri vardır bunlardan bahsetmek istiyorum. Pokemon oyununu seviyorsanız bu mod tam sizlere göre olacak. Civarda dehşet pokemanlar geziyor ve onları eğitenler de sizleri yenebilmek için geziyorlar. Siz de Minecraft Pixelmon modunda bunlara mahal vermemek için hepsini yenmeniz gerekiyor. 340 adet pokemonun Minecraft’ta yer aldığını da belirtmek de fayda var.

Pixelmon modunda ilk olarak size temel ve düşük güçlü bir pokemon veriliyor ve o şekilde başlıyorsunuz. Zamanla kazandığınız puanlara göre yeni pokemon topları geliyor ve farklı yaratıklar elde edebiliyorsunuz. Normal pokemon oyunlardaki gibi, elinizde bulunan pokemonların da güçlerini artırarak daha tehlikeli bir hale dönüştürebilirsiniz. Güçlü bir savaş sonrası pokemonunuzda ağır hasar varsa hemen pokecenter yolunu tutarak eski gücüne kavuşturmanız lazım. Pokecenter kullanımları ise basit, makinelerin olduğu yere giderek sağ tık yaparak pokemonlarınıza eski gücünü kazandırabilirsiniz.

Pokemon oyunlarını seviyorsanız Minecraft’ın pixelmon modu size o eski güzel günleri tekrardan canlandıracak. Farklı modlarda yer alan rozet özelliği pixelmon modunda bulunmuyor ama Minecraft’ın sonraki güncellemesinde etkili bir rozet özelliği eklenmesi bekleniyor.

Pixelmon modunda yer alan pokemonların içinde Legends pokemonlar yer alıyor. Tabi, Minecraft’ta bunları elde etmek çok kolay olmayacak, Master Ball sahibi değilseniz ne yazık ki böyle bir şansınız da olamayacak.

Minecraft pixelmon mod hakkında gözle görmek istediğiniz sahneleri video sitelerinden takip ederek merakınızı giderebilirsiniz. Oyunlar hakkında güncel bilgiler için bizi takip etmeye devam edin.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir