Minecraft Mobil Sürümü Ele Alıyor!

Artık Minecraft ismini duymayan kalmadı sanırım. Hemen herkesin bildiği bir oyun haline gelen Minecraft, sadece bilgisayar plâtformları içerisinde de değil, mobil plâtformlar içerisinde de oldukça popüler bir konumda. Giriş yaptığı tüm mobil plâtformlarda adından söz ettiren bir oyun haline gelmesi, Minecraft yöneticilerinin mobil alana olan ilgisinin de artmasına neden oluyor.

Minecraft Mobil Sürümü Güncelleniyor

Mobil dünyada da ciddi bir başarı elde etmesi ve kullanıcılar tarafından bir hayli tercih edilen oyunlardan biri olması, Minecraft yönetiminin mobil seçeneğini güncelleme kararı almasına neden oluyor. Malum bilgisayar ve diğer benzeri plâtformlar için neredeyse kusursuz olarak tercih edilen bir oyun. Fakat mobil dünyada henüz daha bazı eksikleri mevcut. Gelecek olan bu güncelleme, Minecraft’ın mobil dünyada var olan tüm eksiklerini sorunsuz bir şekilde kapatacak gibi görünüyor. Bu şekilde tüm eksiklerin kapatılması ve bazı aksaklıkların giderilmesi, mobil dünyada ki Minecraft’ı çok daha üst seviyelere çıkaracağa benziyor.

Nitekim bu şekilde eksiklerin kapanması, Minecraft’ın bigisayar versiyonu ile mobil versiyonunun neredeyse tamamen aynı seviyeye gelmesine neden olacak. Doğal olarak bilgisayar seçeneğinde aldığımız heyecanı ve tadı, artık mobil platformlarda da rahatlıkla alma şansına sahip olabileceğiz. Minecraft’ın yapacağı mobil versiyon güncellemelerini sizler için anlık olarak takip ediyor ve sitemiz üzerinden paylaşıyor olacağız.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir