Minecraft Hayranlarına Gameband Bileklik Müjdesi

Minecraft Hayranlarına Gameband Bileklik Müjdesi

Garip bir tarzı olmasına rağmen acayip derecede ilgi gören Minecraft’ı birkaç ay önce Microsoft tam 2.5 milyar dolarlık dev bir para ile satın aldı. Tabi, 100 milyon kullanıcıya sahip bir oyuna bu para verilir, her türlü geri dönüşü olacaktır. Son zamanlarda giyilebilir teknoloji ürünleri popüler, böyle büyük bir oyuna da bu teknoloji yakışır diye düşünülmüş ve özel bir bileklik yapılmış.

Bu özel tasarım bilekliğin ismi ise Gameband, oyunun hastasıysanız ve silinir diye korkularınız varsa onu her an bileğinizde taşıyabilirsiniz. 8 GB dahili depolama biriminin yanı sıra siyah kaliteli gövdesi ve LED ekranı ile saat olarak da kullanabildiğiniz bu ürün, Minecraft severleri çok rahatlatacak.

Çok uzak yerlere gittiniz ve canınız sıkıldı, kendi bilgisayarınızı da getiremediniz, işte burada imdadınıza Gameband bileklik koşuyor. Usb ile girişi yaptıktan sonra kuruyorsunuz, sonra kaydettiğiniz yerde oyunun keyifli dünyasına tekrar giriş yapıyorsunuz. Ayrıca, kayıt altına aldığınız oyunları Cloud’a da göndererek sizlere daha fazla güven veriyor.

Gameband Windows dahil olmak üzere, Linux ve Mac gibi farklı işletim sistemlerinde de kolaylıkla kullanılabiliyor. Gameband bilekliğinin piyasa değeri ortalama 80 dolar civarında ama gerçekten buna değer. Kaybedersem ne olacak? Diye aklınızda geçiyordur, bu durumda firmaya giderek, bilekliği düşürdüğünüzü söylüyorsunuz, onlar da size, içinde bütün verilerinizin yüklü olduğu yeni bilekliği daha uygun fiyata sizlere takdim ediyorlar. Hizmette sınır yok derler ya, Minecraft için yapılan Gameland bilekliği satan firmada gerçekten sınır yok.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir