Minecraft Galacticraft Hakkında Bilgiler

minecraft-galactica-mod-incelemesi

Minecraft Galacticraft İncelemesi

Milyonlar tarafından oynanan, herkesin kafasındaki şeyleri yaratma şansını tanıyan oyunda, Galacticraft modu hakkında sizlere yardımcı olmaya çalışacağız. Bildiğiniz gibi Minecraft’ta neredeyse sınır yok, dilediğiniz alanda yaşayın, istediğiniz kişiler ile çatışmaya girin, kendi memleketinizi kurun ve orada yaşamaya başlayın. Mod seçeneği çok, ama Galacticraft modu ayrı bir güzel, dünyadan sıkılıp uzayda takılmak isteyenler için özellikle yapılmış.

Tarlalarda çalışmak sizi çok sıktıysa Minecraft Galacticraft modunda, hayal gücünüzün yettiği bir uzay aracı yaparak farklı gezegenleri keşfetmeye çıkabilirsiniz. Yeni bulduğunuz gezegenlerde standart şeyler yok, her biri kendine has madenlere sahip, böylece size çeşitlilik sunarak sıkılmanıza fırsat bırakmıyor. Her gittiğiniz gezegene bir üs kurarak, koloni sahibi olabilirsiniz, NASA tezgahı ile birlikte olağan dışı yeni uzay gemileri de üretebilirsiniz.

Minecraft Galacticraft modunu yükleyebilmek için download sayfasına giderek 3 farklı rar dosyasını da indirmeniz gerekiyor. ardından, Forge dosyasını da indirip kurmalısınız. Bütün her şeyi indirdikten sonra mod oluşturduğunuz klasör içerisine atarak aynı yeni dünyaya başlangıç adımını atmış olacaksınız.

Minecraft uzay bölümü tahmin edebileceğiniz gibi normal modlara göre biraz daha karışık ve zordur. Uzay araçlarının üretimi için öncelikle NASA Workbench isimli tezgahı oluşturmanız gerekmektedir. Roket yapmak için size bir şema verilecek ve bu bittiği zaman Ay’a yolculuk edebilirsiniz, uzak gezegenler için biraz daha güçlü roketlere ihtiyacınız olacak. Uzaya çıkmadan önce paraşütünüz yoksa ikaz alırsınız, yukarıda yaşayabilmek için oksijen lazım ve gerekli teçhizatlar olmadan hayatta kalamazsınız. Rafineriden özel olarak roket yakıtlarını ürettikten sonra uzay yolculuğuna başlayabilirsiniz.

Minecraft Galacticraft modunda hepinize iyi şanslar, yeni modlar ile ilgili haberler elimize ulaştıkça sizlerle paylaşacağız.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir