Middle Earth: Shadow of Mordor 2 Çıkıyor

Midde Earth; Shadow of Mordor 2 Çıkıyor

Middle Earth: Shadow of Mordor 2 oyunu için geniş çaplı bir istek olduğu aşikâr. Keza 2014 yılında Warner Bros tarafından piyasaya sürülmüş olan Middle Earth: Shadow of Mordor oyunu büyük bir ilgi toplamayı başarmıştı. Özellikle The Lord of The Rings hayranlarını mutlu eden bu oyun senaryoda açık kalan kısımları içeren bir hikâyeyle oyun severlere sunulmuştu. Tabi ki The Lord of The Rings ve The Hobbit arasındaki boşlukların ne denli bir heyecan uyandıracağı az çok tahmin edilebiliyor.

Fakat oyunun genel işleyişi de büyük bir ilgiye sebep olmayı başardı. Durum böyle olunca Warner Bros neden bir devam oyunu çıkarmasın diye düşünceler alıp yürümeye başladı. Ancak resmi bir açıklamanın halen daha gelmemesine karşın bazı sızıntıların varlığı oyunun gelişini kesinleştiriyor. İnternet üzerinde birçok oyuna dair sızıntı paylaşılırken bunların birçoğunun doğru çıkması artık bu haberlerin kurmaca olmaktan ziyade ciddi kaynaklara uzandığını doğruluyor. Bunlardan birisi de Middle Earth: Shadow of Mordor 2 çıkışı için mümkün olabilir.

Middle Earth: Shadow of Mordor 2 Ne Zaman Çıkıyor?

Middle Earth: Shadow of Mordor 2 çıkış tarihi için şuanda bir şey söylemek için çok erken. Zira oyuna dair Warner Bros cephesinden bir açıklama ya da yalanlama gelmedi. Ancak tarih bazında bir açıklamadan ziyade oyunun lansmanının gerçekleşmesi gerektiğini belirtmek gerekiyor. Bunun için bakıldığında da en uygun tarih E3 2016 oyun fuarı gibi gözüküyor. Peki Middle Earth: Shadow of Mordor 2 çıkacak mı ikileminin kaynağının ne olduğunu mu merak ediyorsunuz?

iStunt üzerinden Lauren Mary Kim isimli oyuncunun Shadow of Morder 2 için yaptığı Mo-Cap çalışması dün itibariyle servis edildi. Yabancı kaynaklarda sıkça yer bulan haber büyük bir kitle tarafından paylaşılarak yayıldı. Her ne kadar kısa sürede ortadan kaybolsa da gerekli ekran görüntüleri oyunun çıkış yapacağına kesinlik kazandırdı.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir