Metal War

metal war

 Metal War oyunu bir süredir internet ortamında online oyuncuları kasıp kavuran bir oyun olarak dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Oasis Games tarafından geliştirilen ve her geçen gün bir üst noktaya ulaşmayı başaran oyun savaş temasını işliyor. Şuanda online tarayıcı oyunları arasında savaş oyunlarının hat safhada tercih edildiğini düşünürsek en güçlü alternatiflerden birinin Metal War Online oyunu olduğunu söylemek mümkün.

Türkçe dil desteğinin sunulduğu oyunda birçok Türk oyuncu bulunuyorken farklı ülkelerde de oyunun sunularak oynandığını belirtmek gerekiyor. Aynı zamanda oyunculara çeşitli ayrıcalıklar VIP sistemi ile sağlanabiliyor. Her ne kadar Free2Play olarak sunulan bir tarayıcı tabanlı oyun olsa da oyun içi satın alma sistemi aktif. Metal War oyunu ile gelişmiş ekipman seçeneklerini kullanarak, alternatif oyun içi deneyimleri yaşayarak, binek ve benzeri özellikler edinerek karşınızdaki rakiplere kolay lokma olmadığınızı kanıtlayabilirsiniz.

Metal War Nasıl Oynanır?

Metal War nasıl oynanır diye merak eden oyuncular için kısa bir açıklama yapmak gerekirse hiçbir yükleme yapmanıza gerek olmadığını söyleyerek başlayalım. Tamamen tarayıcı üzerinden oynanan oyuna kayıt olarak ilk adımı atalım. Ardından zengin bir geliştirme menüsüyle kendi isteklerimiz doğrultusunda özelleştireceğimiz karakterimizi seçmemiz gerekiyor. Oyunda Gizli Ajan, Cesur Yürek, Çılgın Asker ve Metal Savaşçı olmak üzere 4 farklı karakter tipi var.

Elbette tüm karakterlerin kendilerine özgü bazı güçleri bulunuyor. Bu güçler oyun içinde farklı karakterlere aktarılmayacak özel yeteneklerdir. Gizli Ajan yakın dövüş ustası ve keskin nişancı iken atak gücü fazlasıyla kuvvetli olup otomatik silahlarda uzman olan karakter Metal Savaşçıdır. Çılgın Asker otomatik taramalı silahlarda bir numara olup hem saldırı hem savunma noktasında eşsizdir. Cesur yürek karakteri ise ağır silahların uzmanı olup savunma konusunda üst düzey becerilere sahiptir. Bu durum biraz onu yavaşlatsa da Metal War online oyunu için en güçlü karakter olarak anılır.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir