Mercenary Wars Online

Mercenary Wars Online

Mercenary Wars Online’da, dünya üzerindeki savaşın hiç bitmediği gibi askere ihtiyaç da bitmeyecek, siz de oyunda paralı asker olarak görev yapan biri olacaksınız. Kaos dolu dünyada başarıyı yakalayabilirseniz para kazanırsınız, rütbeniz artar ve korkulan bir asker olursunuz.

Mercenary Wars eğlenceli şekilde oynayabileceğiniz bir MMOFPS oyunu, çok matah bir görüntü kalitesi olmasa da oyun içindeki özellikler MMORPG oyunlarını andırıyor. Karakterinizin özelliklerini geliştirerek farklı skiller kullanabilirsiniz. Oyunda kazandığını paralar ile karakterinizi üst düzey bir asker yapabileceğiniz gibi yeni bir karakter seçip onu da farklı özelliklerde, yani keskin nişancı gibi de geliştirebilirsiniz. Sniper olacağınız askerinize kaliteli skill kazandırarak oyunu keyifli bir hale getirebilirsiniz.

Mercenary Wars Online’da hızlı bir gelişim sağlamak istiyorsanız sadece gerçek rakiplerle kapışmanıza gerek yok. Kendi içerisinde bulunan botları kullanarak hızlı şekilde rütbe yükselterek iyi bir paralı asker olabilirsiniz. Farklı haritaları kullanarak çeşitli botlarla güzel zamanlar geçirebilirsiniz.

Mercenary Wars oyununda 5 tür mod var. İlk mod klasik bildiğiniz iki farklı takımın mücadele ettiği moddur. Diğer mod ise birçok MMOFPS oyununda bulunan bomba kurma ve imha etme modudur. Mercenary modda ise öldüğünüz an bütün takım arkadaşlarınızın da ölmesinin ardından tekrar oyuna dahil olabilirsiniz. Farklı bir mod ise her takımın bir özel noktasında hedefi var, burayı düşman yok ederse oyunu kaybedersiniz. Kim kime dum duma bölümü herkes tekte de hareket eden her şeyi vurmanız gerekiyor. oyunda Counter Strike’da kullandığınız birçok silahı görebilirsiniz.

Mercenary Wars grafik olarak sizi pek tatmin etmese de eğer bilgisayarınız düşük özelliklerde ise rahatça oynayabilirsiniz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir