ME3 İçin Beklenen Mass Effect Andromeda Yakında

Mass Effect Andromeda-ME3

Mass Effect 3 ile bilinen tüm zincirler kırılacakmış gibi görünüyor. Oyun dünyası ve sinema dünyası bildiğiniz gibi mutlu sonlarla biten yapımlara alışık. Ki son zamanlarda en sık talep edilen bitim şekli mutlu sonlar. Bu konuya sinema dünyasında 1408 filmi gösterilebilir. Yönetmen Mikael Hafström gerçekten başarılı bir yapıta imza attı. Aynı şekilde oyun dünyasında Tecmo Inc imzalı Fatal Frame 2 oyununu aynı kefeye koyabiliriz. İşte şimdi bu listenin yeni ekleneni olan BioWare karşımızda duruyor gibi. Çünkü ME3 için mutlu son kesin gibi gözüküyor.

Xbox 360 ile tanıdığımız Mass Effect oyunu zamanla belli bir kitleye ulaşarak gelişimini sürekli sürdürdü. Günümüzde ise beklenen oyun Mass Effect Andromeda. Hakkında çok spekülasyon dönen oyuna dair söylentiler son gaz devam ederken Mass Effect Andromeda için resmi açıklama E3 fuarında geldi. E3 fuarıyla geleceği duyurulan oyun hakkında fuar sonrasında meydana gelen gelişmelerse oyun severleri daha büyük bir coşkuyla beklemeye teşvik etti.

Mass Effect 3 oyununun ardından hayranları firmayı resmen bir istek doğrultusunda istedikleri noktaya sürüklediler. Yeni bir yama ile birlikte yazılacak mutlu bir son isteğin en basit haliydi. Fakat bu isteklere yapılan herhangi bir açıklama olmamıştı. Ancak BioWare hayranlarına geliştirici yönetmeninin attığı tweetle cevap vermiş oldu. Atılan tweet için Chris Wynn tarafından verilen cevap ‘Elimizden geleni yapacağız’ şeklindeydi.

Buradan anlaşılıyor ki allı pullu Mass Effect Andromeda oyunu adeta bir mutlu son yaması şeklinde gelecek. Aslında tam anlamıyla yama olmamakla beraber tamamen isteğe uygun olacağından eminim. Oyunu PC, PlayStation 4 ve Xbox One platformları ile oynayabileceğiniz muhtemel. Eski oyun konsolları ve özellikle Xbox 360 desteğinin gelip gelmeyeceği ise büyük merak konusu.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir