Max Payne 3 Yeni Nesil Oyun Konsollarında

Max Payne filminden sonra ilk oyun serisi ile hayatımıza aksiyon ve hüzünü beraber yaşatan bir oyundur. Max Payne Serisine ilk olarak 2012 yılında Max Payne 3 girerek Bilgisayar, PS3 ve Xbox 360 için piyasaya sürülerek birçok oyun severin gönlünü feth etmişti. Oyun camiasında çıkan son söylentilere göre aksiyon ve hüzün olarak değerlendirdiğimiz ve birçok oyuncunun gönlünü feth eden Max Payne yeni nesil oyun konsollarında da yerini alacak.

PS4 Daily tarafından gün içinde Max Payne oyun severlerine sevindirici bir haber geldi , Max Payne 3′ün yeni nesil olarak adlandırılan konsollara gelebileceği açıklanmakla beraber oyun severlere müjdeli bir haber niteliğinde açıklama yapmıştır. GTA V’de uygulanan yöntem gibi Take Two ve Rockstar Games tarafından Max Payne 3 oyunun yeni nesillere aktarılarak oyunun zevklerinden mahrum bırakılmayacaklardır’ diye açıklama yapıldı belirtildi.

Henüz oyun yapımcıları ve firmalar tarafından resmi bir açıklama yapılmasa da Max Payne 3 yaz aylarında yeni nesil konsollarda olacağı düşünülmektedir. Bu açıklamayla beraber sitemiz üzerinden yeni gelişmeleri sürekli olarak takip edebilir, tüm dünya üzerinde heyecanla oynanan oyunlar hakkında en son güncel olan haberleri alabilir ve yeni oyunların ne denli oynama yapıları bulunduğunu öğrenebilirsiniz. Max Payne 3 yeni nesil oyun konsollarında oynanabilir açıklamaları geldiği anda sizlerle bu paylaşımlarda bulunacağımız gibi nerden temin edileceği bilgilerini de sizlerle doğruluk derecesiyle paylaşacağız.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir