Mass Effect N7 Day 2015 Fragmanı Büyüledi

mass effect andromeda

Mass Effect oyunu bir seri halinde hem konsol oyuncularını hem mobil oyuncuları yakalamış bir oyundur. Bildiğiniz gibi Mass Effect 1 ile başlayan çılgın hikâye oyunun ikinci ve üçüncü serileriyle devam etmişti. Mass Effect Galaxy gibi eklentileriyle çok daha fazla oyuncuya ulaşmayı başarmışlardı. Oyunun amacı aslında net olarak belli bir senaryoya göre işliyor. İnsanoğlunun geleceğinin ele alındığı bu oyunda biraz astronomi ve fiziğe meraklıysanız kendinize uygun bir oyun bulduğunuzu söyleyebiliriz.

Geçtiğimiz aylarda Mass Effect Andromeda haberini sitemizden duyurmuştuk. Çok yakında ismiyle paylaştığımız haberimizde net bir tarih yoktu. Ne yazık ki BioWare oyun firması şuan içinde net bir tarih paylaşmıyor. Ancak yayınladığı olağanüstü fragmanın altında tüm detayların 2016 yılında açıklanacağı haberini vermeyi ihmal etmiyor. Yani 2 ay sonra Mass Effect Andromeda oyunu hakkında tüm detaylara kavuşacağız.

Mass Effect Andromeda fragmanı sadece 1 dakika 28 saniye uzunluğunda olmasına karşın tüm oyun severleri heyecanlandırıyor. Bunun birinci sebebi daha önceki oyunların senaryolarında muhteşem bir kurgunun var olması. İlk oyunun başlangıcı, ikinci oyunla bağdaştırılması ve üçüncü oyunla mücadele ettiğimiz dünya dışı düşmanlar büyük bir faktör. Bunun yanı sıra grafik detayları açısından yapılan değerlendirmede görüntülerin oldukça muazzam olacağının sinyali verilmiş. Fragmanın bir kısmında önemli uzay maceralarından alıntılar bulunuyor. Oyun içi görseller ise gerçekten büyülüyor.

Dikkat çeken fragmanda insanoğlunun ulaştığı ileri teknoloji sayesinde dünyanın yörüngesinde bulunan bir araç Mars, Satürn ve Astroid kuşağını geçtikten sonra Samanyolu galaksisinin sınırlarında görünüyor. Hedef ise Andromeda olarak biliniyor. Dünya dışı düşmanların yaşayan tüm canlıları yok etme gayesi üzerine insanoğlunun makinelerle savaşı bu sefer çok daha heyecanlı olacak gibi gözüküyor. Mass Effect Andromeda çıkış tarihi muhtemelen 2016 yılının ortalarını bulacak.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir