Mass Effect: Andromeda Oynanış Görüntüsü Sızdırıldı

mass effect

Mass Effect: Andromeda ilk olarak 2015 yılında duyurulmuştu. E3 2015 fuarının en dikkat çekici oyunlarından birisi olarak BioWare büyük bir hamle yapacak gibi gözüküyordu. Nitekim halen daha geliştirme aşamasında olması bunu kuvvetlendiriyor. Şimdiye kadar geliştirme sürecini gözler önüne seren 50 saniyelik bir video yayınlanmıştı. Mass Effect: Andromeda oynanış videosu olarak sunulmasa da oyun içi bazı detayları kapsıyordu. Fakat geliştirme süreci bunların tamamına yakınının değiştirilebilmiş olacağı anlamına geliyor.

NeoGaf üzerinden ise paylaşılan bir gif dosyası ortalığı karıştırdı. Bir oyuncu Mass Effect: Andromeda görüntüleri içerisinden bir enstantane paylaşarak yeni oyundaki içeriğe dair bazı ipuçları verdi. Buna göre gördüğümüz sızıntıda karakterimizde bir jetpack olduğu net bir biçimde belli oluyor. Üstelik bunu kullanarak hareket kabiliyetimizde detaylı bir işlevsellik kazandığını da görebiliyoruz. Dolayısıyla maceranın çok daha fazla olacağı, bol aksiyonlu bir oyun bizi bekliyor olabilir. Bu noktada esas detay ise bu görüntünün 2014 yılına ait olması. Yani geliştiriciler bu görüntülerin üzerinde çok fazla değişiklik yapmış olabilir.

Mass Effect: Andromeda Ne Zaman Çıkacak?

mass effect içerik

Mass Effect: Andromeda çıkış tarihi için ilk belirtilen süreçler tahmini olarak 2016 yılının sonlarını işaret ediyor. Ancak geliştirme aşamasında yaşanacak aksaklıklar ya da performans ayarlamaları bu süreyi geciktirebilir. Daha erken olması şuan için pek mümkün gözükmüyor. Keza oyuna dair resmi bir oynanış videosu ya da fragman yayınlanmış değil. Dolayısıyla süreç bazında ancak erteleme olabileceği düşünülüyor.

Gerek paylaştığımız Mass Effect: Andromeda videosu gerekse gif dosyasında görülen detayların tümü oyunda var olmayabilir. Jetpack dahi oyundan kaldırılmış olabilir. Belki de daha da geliştirilmiştir. Bunların tümünü öğrenmek için sızıntılardan ziyade resmi içerikleri beklemek zorundayız.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir