Magic Rush: Heroes

Not: Bu oyun Android ve IOS sürümleri için geçerlidir.

[bosluk]
[tabs]
[tab title=inceleme]

Magic Rush Heroes

Magic Rush: Heroes oyunu seçeceğiniz kahramanlarla birlikte yürüteceğiniz stratejik kampanyanızla zirveye ulaşmanız için size bir yol açacak. Oldukça fantastik bir oyun olmasının yanı sıra gerçek zamanlı stratejisiyle ve rol yapma oyunları arasında dikkat çekmesiyle günümüzde duyulmayı başardı. Bir krallığın savunmasında kale savaşlarını, kahramanlarınızla birbirinden aksiyonlu çarpışmalarla oyun keyfinizi üst noktalara çıkarabilirsiniz. Sadece 13 yaşından büyük oyuncular için tasarlanmış bu savaş ve strateji oyununa Google Play Store üzerinden ücretsiz olarak sahip olmanız mümkündür.

Ücretsiz olarak sunulan Magic Rush: Heroes oyunu Free 2 Play oyun türleri içerisinde yer alıyor. Ancak oyun içi satışın aktif olduğunu belirtmekte fayda var. Yani oyunu ücretsiz olarak oynamanız mümkün olsa da oyun içindeki bazı ekipmanlar ve materyaller belirli bir ücret karşılığında satılmaktadır. Dolayısıyla oyuna başlamadan önce oyun içi satın alma ayarlarınızı kontrol etmenizi tavsiye ederiz. Seçeceğiniz kahramanlarla kıyasıya bir mücadeleye girişirken RYO ile geniş çaplı bir kombinasyona şahit olabilirsiniz.

Kule savaşlarında yaşayacağınız adrenalini lig kahramanlarıyla yapacağınız müthiş karşılaşmalarda zirveye taşıyabilirsiniz. Oyun içerisinde kahramanlarınızla günlük görevleri yaparak seviyenizi yükseltmek mümkün olabildiği gibi PvP modu sayesinde sürekli savaş ve aksiyon isteğinize cevap verilebiliyor. Magic Rush: Heroes oyun türleri arasında 3 farklı seçenek oyuncularla buluşuyor. Bunlar arasında RYO kampında yeteneklerinizi üst noktalara taşıyabileceğiniz, yeni özelliklere ulaşabileceğiniz gelişim amaçlı bir tür bulunuyor.

Bunun haricinde krallığınızı genişletip müttefikleriniz ile birlikte dünya haritasında başlayacak olan kaos ortamında savaşlara girebilirsiniz. Diğer oyun modunda ise tamamen kale savaşlarında savunma yapacağınızı belirtebiliriz. Kahramanlarınızı her seviye atlattığınızda güçlendirmek isteyecek, bu güçlendirme işlemi için Magic Rush: Hereos oyununda ganimet avcısı olacaksınız.

[/tab]
[tab title=resim]
[baslik] Resimleri:

Hazırlanıyor…

[/tab]
[tab title=video]
[baslik] Videoları:

Hazırlanıyor…

[/tab]
[tab title=sistem]
[baslik] Sistem Gereksinimleri:

Hazırlanıyor…

[/tab]
[tab title=haberler]
[php] include(“wp-content/themes/score/haberler.tpl”); [/php]
[/tab]
[/tabs]

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir