Mafia 3 Yeni Videosu İle Fransız Bölgesinde

Mafia 3 Yeni Videosu İle Fransız Bölgesinde

Mafia 3 artık yavaş yavaş heyecan dozajını arttırmayı amaçlıyor. Hatta geçtiğimiz günlerde yayınlanan videolara baktığımızda geliştiricilerin günlük şeklinde oyunculara gelişimleri gösterdiğine de şahit olmuştuk. Bu sefer durağımız Fransız bölgesi oluyor. New Orleans şehrinin birebir aynısı sanılacak kadar başarılı kurgulanmış olan New Bordeaux şehri Mafia 3 oyunu için önemli sayılabilecek bir bölge. Özellikle geliştirmelerin sanatsal boyutları o kadar ileriye taşınmış ki yarı kurgulanmış bir şehir tasarımı olarak bizlere sunulsa da birebir olarak çevre düzenlemesine sahip olduğunu düşünmek mümkün hale geliyor.

Bu başarıyı geliştiriciler yaptıkları yorumlar ve henüz oyuna eklenmemiş ancak eklemeyi düşündükleri detaylarla bizlere sunabiliyor. Hatta videoların tamamını izlerseniz Hangar 13 stüdyosunun çalışanlarının sizlere bir sinema filmi kıvamında içerikler sunduğunu anlayabilirsiniz. Çünkü her videoda bir önceki gösterimden hatırlayabileceğiniz kısımlar ve detaylar bulunuyor. Bu video içinde aynı şey geçerli denilebilir. Bir önceki videoda izlediğimiz kısımları tekrar görüyoruz. Ancak daha gelişmiş ve daha da grafiksel anlamda doymuş olarak izleme olanağı yakalıyoruz. Bu da bir oyun sever için paha biçilemez bir duygudur. Bir bebeğin büyüdüğünü görmek gibi Mafia 3 geliştirme aşamaları bizlere sunuluyor.

Mafia 3 Ne Zaman Çıkacak?

Mafia 3 ne zaman çıkıyor sorularını da yanıtsız bırakmayarak 7 Ekim 2016 tarihinde tüm platformlarda eş zamanlı olarak bizlerle olacağını söylemeliyiz. PC, PlayStation 4 ve Xbox One platformlarına çıkacak olan oyunun şimdiye kadar çıkmış olan en iyi Mafia sürümü olacağından şüphe yok. Ancak açık dünya haritasıyla büyük bir kitleyi peşinden sürükleyeceğine de eminiz.

Gerek döneme uygun modellemeleri gerekse oynanabilirlik dinamiklerinde kendine has üslubuyla önceki oyunlarda gözümüze giren serinin yeni oyunu da aynı şekilde başarılı olacaktır. Mafia 3 için sabırsızlananlar artık bu fragmanlarla heyecanlarını bastırmaya başladılar.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir