Mafia 3 Yeni Hikâye Fragmanıyla Karşımızda

Mafia 3 Yeni Hikâye Fragmanıyla Karşımızda

Mafia 3 oyunu bir nesli peşinden sürüklemiş Mafia klasiğinin son sürümü olarak 2016 yılında çıkış yapacak oyunlar arasında bulunuyor. 2K Games tarafından duyurulan oyunun The Godfather serisiyle özdeşleştiğini düşünen yalnızca siz değilsiniz. Eskilere giderek nostaljik maceralara atılabildiğimiz oyunda her şey bizim için baştan yaratılmış. Şehir tasarımları, arabalar, insan figürleri ve ihtişamlı bir geçmiş. Tüm bunlara erişebileceğimiz yeni oyunun çıkış tarihine dair ise çok spekülatif söylentiler kol gezmeye başlamıştı.

Hangar 13 tarafından geliştirilmeye devam edilen oyunun bu ay, yani Nisan ayı içerisinde oyunculara sunulacağına dair ciddi sızıntılar vardı. Fakat buradan da her sızıntının gerçek olmayacağını anlamış olduk. Zira bugün itibariyle yayınlanan Mafia 3 hikâye fragmanı oyunun çıkış tarihine dair resmi açıklamanın yerine geçecek içerikler barındırıyor. Bizzat 2K Games tarafından yönetilen resmi Mafia kanalı ile YouTube üzerinden paylaşılan fragman hikâyeden ziyade oynanabilirlik ve grafiksel detaylara yoğunlaşmış gibi gözüküyor. Ancak şunu söylemek gerekiyor ki son yayınlanan oynanış videosuyla arasında dağlar kadar fark var. Yalnızca bu fragmanı izleyerek bile oyunu satın almaya karar verebilirsiniz. Bu arada satın almaktan bahsetmişken Mafia 3 ön sipariş süreci başladı.

Mafia 3 Ne Zaman Çıkıyor?

Mafia 3 çıkış tarihi söylentilere göre kimine göre Nisan kimine göreyse yıl sonunda oyuncularla buluşacaktı. Bugün yayınlanan video ile oyunun pre-order sürecinin başladığını gördük. Aynı zamanda video içeriğinde oyunun  Nisan değil Ekim ayında çıkacağı belirtiliyor. Net olarak 7 Ekim 2016 tarihinde bizlerle buluşacak olan oyun PC, Xbox One ve PlayStation 4 platformları üzerinde satın alınıp oynanabilecek.

Fragmanda dikkat çeken içerikler arasında modellemelerin geliştirmeleri, daha akıcı bir oynanabilirlik, kovalamacalar ve silahlı çatışma sahneleri ön plana çıkan anlar olarak sıralanabilir.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir