Mafia 3 Sürüş Dinamiği Gerçekten Etkileyici

Mafia 3 Sürüş Dinamiği Gerçekten Etkileyici

Mafia 3 oyunu 2K Games tarafından geliştirilmeye ve oyuncularla paylaşılmaya devam ediliyor. Gerçekten serinin önceki oyunlarını silecek bir etki yaratacağından ise şüphemiz yok. Oyunun tüm geçtiği şehirler baz alındığında tamamının yeniden dizayn edilerek ölçeklendiğini biliyorduk. Bu bize grafik yönünden müthiş bir deneyim yaratacaktı. Oynanabilirlik konusunda ise kendisine has bir dinamiğe sahip olduğunu özellikle Mafia 2 oyunu ile bizlere göstermeyi başarmıştı. Buna gerek karakter kontrolleri gerekse araç kontrolleri dahil edilebilir. Fakat yine de sürüş mekaniği adında yayınlanan video gerçekten büyüleyici etkileri gözler önüne seriyor.

2K Games tarafından servis edilen videoda tasarım ve geliştirme ekibinde yer alan isimlerde bazı detaylar veriyor. Ancak videonun oyun içi görsellerden oluşan kısımlarının çektiği dikkat gerçekten oldukça üstün. Görünen o ki yalnızca şehirler için özel bir modellemeyle karşılaşmayacağız. Oyunun geçtiği zamana uygun olarak araç türlerini sunduğunu biliyoruz. Keza geçmişte geçip araç türlerini en iyi optimize edebilen oyun seçildiği de geçtiğimiz yıllardan hatırımızda kalan bir durum. Mafia 3 oynanabilirlik açısından ise bu müthiş grafiklerle GTA 5 tarzı özgür bir modül sunacak gibi duruyor.

Mafia 3 Araç Kullanımı

Mafia 3 araç modelleri tamamen oyunun geçtiği dönemlere özgü tasarlanmıştır. Birebir olarak günümüz klasiklerinin de karşımıza çıktığı bu geniş yelpazede yayınlanan sürüş videosu ana karakterimiz Lincoln Clay ile çıktığımız bir yolculuğu gözler önüne seriyor.

New Bordeaux sokaklarında geçen video aracın dönüşlerde, kontrollerde ve yürür aksamında ne gibi etkilerin bizi beklediğini gösteriyor. Şimdiye kadar çıkmış olan en iyi Mafia oyunu olması zaten kesin olan oyunun diğer alternatiflerinden de daha iyi sonuçlar vereceğini söylemek çokta zor olmasa gerek.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir