Mafia 3 İçin Yepyeni Oynanış Videosu Yayınlandı

 Mafia 3 İçin Yepyeni Oynanış Videosu Yayınlandı

Mafia 3 oyunu 2015 yılında GamesCom oyun festivalinde ilk defa oyunculara duyuruldu. Şimdiye kadar iki efsane oyunla oyunculara harika bir oyun deneyimi yaşatan Mafia serisi gerçek anlamda geniş kapsamıyla dikkatleri üzerine çekiyor. Gotfather temasıyla bütünleşmiş gibi olan oyunun geçmiş dönemlerde geçmesi ve dönemin dinamiklerine göre yapılan oyun yapısı gerçekten büyüleyici olmaktadır.

Elbette yeni çıkacak olan Mafia 3 oyunu grafikleri ile büyüleyecektir. Keza Hangar 13 firması geliştirmelere hız verirken 2016 yılında oyuncularla buluşturmak istediği Mafia 3 için özelliklere dair detaylar sunmaya başladı. Geçtiğimiz günlerde oyunun bazı bariz teknik detaylarına ilişkin açıklamaları duyuran firma bugünlerde ise bir video yayınıyla karşımıza çıkıyor. Mafia 3 oynanış videosu ile harika bir seyir zevki yaşatırken grafiksel olarak bizi tatmin edeceğini kanıtladı diyebiliriz.

Nostaljik bir dünyaya bizi geri döndüren yeni Mafia 3 oyunu için yakın bir gelecekte sistem gereksinimleri ve benzer bilgiler paylaşılacaktır. İlk olarak sızdırma gibi çıkan haberlerle gündeme gelen mafya dünyasının içine gireceğimiz oyunun GamesCom ile resmiyet kazanması büyük bir haber olarak karşılandı. Oyunun daha önceki serilerinde hikâye bölümünü bitirenlerin daha fazla ilgisini çeken başka bir detay ise senaryo modu oluyor. Şimdiye kadar sır gibi saklanan oyunun senaryosunda bizleri ne gibi detayların beklediği gerçekten herkese sürpriz olacak.

Hangar 13 Mafia 3 oyunu için harita tasarımında 1968 yılının New Orleans şehrini kullanıyor. Yeniden tasarlanan şehir yapısıyla gerek mimari, gerek araçlar gerekse oynanış yönüyle bizi yine etkileyebilecek bir oyun geliyor. Yayınlanan Mafia 3 yeni oynanış videosu ile bunu görmek mümkün.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir