Mafia 3 İçin Tasarlanan Şehrin Detayları Sunuldu

 mafia 3 sehri

Mafia serisi 2K Games firmasının en önemli silahlarından biri. Bir noktada oyunun önceki 2 serisi son derece ses getirmiş ve başarılı bir çıkış yakalamıştı. Aynı çıkışı sürdüreceğinden şüphemiz yok. Çünkü oyunun bekleyenlerinin sayısı her geçen gün artıyor ve beklentiler bunu takip ediyor. Mafia 3 ise Twitter üzerinden bu yıl sürpriz bir biçimde duyuruldu ve yılın bombası oldu. İlk olarak GamesCom 2015 fuarında görücüye çıkan ve 2016 yılında bizimle olacak oyunun yapımı halen daha devam ediyor.

Geçtiğimiz günlerde Mafia 3 oyun içi görüntülerinden oluşan bir video yayınlandı. Bu video kısmen bekleyenlerin tepkisine yol açtı. Nereden baksanız 10 tane negatif detay sunan izleyiciler firmanın oldukça ciddiyetsiz bir iş yaptığını vurguladı. Bunun üzerine 2K Games geliştiricileri kendilerine gelmiş olmalı ki oyun hakkında bazı detayları hızla bekleyenlerine sunmaya başladı. Yapılan açıklamada 1968 yılında geçeceği söylenen oyunun şehri New Orleans. Şuan yaşamın merkezi konumundaki büyük şehrin o döneme uyarlanması ve en baştan tasarlanması ön görülmüş.

Yeni sunulan video ise tamamıyla New Orleans şehrinin 1968 yılındaki detaylarını içeriyor. Bu detaylar için geniş bir ekip var gücüyle çalışıyor ve şehri baştan yaratıyor. Bekleyen oyunculara bambaşka bir Mafia deneyimi yaşatacak olan Mafia 3 için net bir çıkış tarihi henüz belirlenmedi. Ancak beklentiler her geçen gün yükselerek devam ediyor.

Kısa bir video ile Mafia 3 için tasarlanan şehrin detaylarını vurgulayan 2K Games, önümüzdeki günlerde benzer şekilde videolar yayınlanacağının sinyalini verdi. Oyunculara oyunun çıkacağı zamana kadar farklı konseptler sunacaklarını belirtirken gelmiş geçmiş en efsanevi Mafia oyununu ürettiklerini açıkladı. 2K Games bu sefer bekleyenlerinin gönlünü aldı gibi gözüküyor.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir