Mafia 3 İçin İndirilebilir İçerikler Söz Konusu

mafia 3

Mafia 3 oyunu artık önümüzdeki ay çıkacak olmanın verdiği heyecanla bize farklı ayrıntılar sunmayı sürdürüyor. 2K Games geçtiğimiz hafta PAX West organizasyonunda sahneye çıktı ve Ekim ayının ilk haftasında çıkacak olan serinin yeni oyunu hakkında bir video yayını yaptı. Bu video paylaşımıyla beraber oyunun içeriğine dair bir takım kararlar verebilmek mümkün olurken ilginç olan kısmın oyun içi yapılanmaya çekildiğini görmüş olduk.

Video içeriğinde Lincoln Clay ve arkadaşlarını tanıma fırsatı bulurken henüz oyunun başında verecek olduğumuz bir kararla karşı karşıya kalacağımız da kesinleşti. Bildiğiniz gibi senaryo tabanında oyun boyunca vereceğimiz kararlar senaryonun farklı işlemesini sağlıyor. Yani bir bakıma oyunun finalini ve gidişatın kaderini biz belirleyeceğiz. New Bordeaux bölgesini arkadaşlarımızın birinin denetimi altına vermemiz lazım. Vito Scaletta’nın da sinirli halleriyle oturduğu masada karar mercii biziz. Seçimimiz ise oyun hayatımızı ve finali tamamıyla etkisi altına alacak. Mafia 3 senaryo fragmanı ardından ise 2K Games adına konuşan geliştiriciler panelde bombayı patlattı. Mafa 3 indirilebilir içerikleri hakkında konuşan şirketin aslında oyuncular için iki farklı DLC paketi düşündüklerini anlamış bulunuyoruz.

Mafia 3 İndirilebilir İçerikleri Ücretli Mi Olacak?

Tabi ki Mafia 3 DLC fiyatları için şuan belirlenmiş bir limit yok. Ancak 2K Games oyunculara ücretsiz sunacağı genişleme paketleri de vadediyor. Aynı zamanda hem Season Pass sahiplerine hem de ekstradan satın almak isteyenlere özel senaryo bazlı genişlemeler sağlanacak.

Mafia 3 Ücretli İndirilebilir İçerik Paketleri

  1. Faster Baby!
  2. Sign of the Times
  3. Stones Unturned

Bu 3 indirilebilir içerik belirli bir ücret karşılığında ayrı ayrı satılabilecek. Season Pass sahiplerinin erişimi ücretsiz olacak. Mafia 3 bedava indirilebilir içeriklerde de daha fazla kostüm ve kıyafet, araçların modifikasyonu, silah ve kişisel gelişim ekipmanları bulunacak. Logolar, plakalar ve daha fazlasını ise 2K Games Mafia 3 çıkış tarihi olan 7 Ekim 2016 itibariyle duyuracaktır.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir