Mafia 3 Gelişmeleri Hızla Sızdırılıyor

 Mafia 3 Gelişmeleri

Mafia 3 hiç beklenmedik bir şekilde fark edildikten sonra apar topar resmi ağızdan duyurusu yapılarak açıklandı. Resmi tanıtımının 5 Ağustos 2015 tarihinde yapılacağını biliyoruz. 2K Games tarafından yapılan açıklamalar GamesCom üzerinden de ciddi bir tanıtımın olacağı yönünde. Efsanevi diyebileceğimiz serinin yeni oyunu olan Mafia 3 için sızıntılar ise hız kesmeden devam ediyor.

Şuan için konuşmak gerekirse 5 Ağustosa kadar oyun hakkında daha fazla spekülasyon döneceğinden eminiz. Çünkü henüz tanıtılmadığından her ayrıntı daha kolay söylenebiliyor. Ama vereceğimiz sızıntı bilgisi tamamen resmi bir kaynağa ait. 2K Games bünyesinde beraber çalıştığı TakeTwo Interactive adında bir firmayı barındırıyor. TakeTwo tarafından ortaya atılan iddialar oyuncuları heyecanlandıracak boyutlara ulaşıyor. Çünkü verilen detaylar oyunun en fazla merak edilen karakterlerine yönelik.

Hatırlayacaksınız ki 5 Ağustos tarihinin bulunduğu Mafia 3 oyun kapağının üzerinde yere çökmüş bir kişinin karşısında 4 kişi duruyordu. 3 erkek ve 1 kadından oluşan bu 4’lü düşünüldüğünde açıklanan Franklin, Mickey ve Tony isimleri direk olarak hikayeyi ele veriyor gibi duruyor. Sadece bu kadarıyla kalmayıp karakterlerin oyun içinde hangi pozisyonda olduklarını da kısmen açıklayan TakeTwo oyuncuların merak duygusunu törpüledi.

Buna göre 3 karakterde Louisiana kasabasında doğmuş. Ki muhtemelen kasaba oyunun hikayesinin geçtiği haritayla aynı bölge. Franklin bir melez olarak hem siyahların hem beyazların tepkisini üzerine çekerek kişilik çatışmalarının içinde kalıyor. Tony oyun içerisinde klasik bir İtalyan gangsteri. Şık giyimli, karizmatik ve olabildiğine serseri bir yapısı var. Mickey ismi verilen karakter henüz genç ve tecrübesiz biri. Ama bu işlerin içine bulaşalı bir süre olduğu için çıkamıyor. 5 Ağustos tarihinde Mafia 3 tanıtımında en merak edilen konuysa kapaktaki kadın karakterin kim olduğu ve bu karakterlerin diğerlerini mi temsil ettiği.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir