Mafia 3 Erken Sipariş Hediyeleri Belli Oldu

mafia 3 erken sipariş hediyeleri belli oldu

Serinin en önemli sürümü olarak görülen Mafia 3 oyunu şimdiye kadarki en iyi oynanış dinamiğini de sunmayı amaçlıyor. Açık dünya olarak sunulacak olan devasa haritasıyla geniş bir oyuncu kitlesine hitap etmesine kesin gözüyle bakılıyor. Mafia 3 çıkış tarihi olarak belirtilen 7 Ekim 2016 ise şimdiden heyecanla bekleniyor. Ancak heyecanı arttıracak detaylarında her geçen gün bizlerle buluştuğunu söylemeden edemeyeceğiz. Genelde klasik oyun türünden kopmayacak, aksine daha iyi bir geçmiş hissiyatı yaşatmayı amaçlayacak olan oyunun bizlerle nasıl buluşacağını yayınlanan fragmanlarla görme fırsatı bulduk. Bu sefer ise heyecanlandığımız detay oyun içi görüntülerden oluşmuyor.

Yayınlanan yeni Mafia 3 fragmanı tamamıyla erken satış yani pre order olarak satın almak isteyenleri ilgilendiriyor. Ya da şöyle de diyebiliriz. Erken siparişle verilecek hediyeleri gördükten sonra oyunu hemen sipariş vermek isteyebilirsiniz. Bundan birkaç ay önce duyurulan, çeşitli hediyelerle erken sipariş sisteminin avantajlarından bahsedilen haberimizde yüzeysel olarak bu durumdan bahsetmiştik. Mafia 3 erken sipariş hediyeleri ise bir fragmanla bizlere gösterildi. Beklediğimizden çok daha geniş bir konsept barındırdığını görebilmekteyiz.

Mafia 3 Erken Sipariş Hediyeleri

Mafia 3 erken sipariş hediyeleri arasında dikkat çekici oyun içi etkenlere bolca rastlıyoruz. Örneğin araçlar, silahlar ve ekipmanlar oyuncuların en çok reaksiyon gösterdikleri parçalar oluyor.

  • Family Kick Back içeriği erken sipariş verenlere doğrudan sunuluyor.
  • Smith Moray MX 100 ve Berkley Stallion gibi modellerin yanı sıra efsanevi Lassiter Leopard otomobil modelleri sizlere sunuluyor.
  • Trench 1938 Submachine Gun, Camo Sniper ve Gator Shotgun isimli üç farklı türde yeni silah.

Hediyelerinizi birde görsel olarak görmek istiyorsanız Mafia 3 Family Kick Back fragmanı ile sizleri baş başa bırakalım.

<iframe width=”560″ height=”315″ src=”https://www.youtube.com/embed/ZaJ64x-iuxM” frameborder=”0″ allowfullscreen></iframe>

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir