Mafia 3 E3 2016 Öncesi Yayınladığı Videoyla Heyecanlandırdı

Mafia 3 E3 2016 Öncesi Yayınladığı Videoyla Heyecanlandırdı

Mafia 3 serinin yeni oyunu olarak karşımıza çıkmaya hazırlanan ve 2K Games tarafından geliştirilen yeni sürümdür. Son derece geniş bir kitle tarafından takip edilen oyunun E3 2016 fuarında tanıtımının yapılacağını biliyoruz. Detaylı tanıtımın öncesinde ise genel bir tanıtım yapılacağını söylemeden geçmeyelim. Genelde oyunların bizlere günümüzde özgürlük anlamında çok geniş bir içerik sunduğunu görebilmekteyiz. Daha geniş haritalar, daha özgür oynanış tarzları ve oyun içi hikâyeler derken önemli faktörler arasında gözüktüğünü vurgulamak gerekiyor. Mafia 3 oyunu içinde bu özel olarak geliştiriliyor. Mafia 3 grafikleri özel motoruyla hazırlanıyor ve geçmişte geçtiği için ona özel dinamikler kullanılıyor.

1968 yılında geçecek olan oyunun aslı New Orleans’ta geçen hikâyesini bizler New Bordeux şehrinde oynayacağız. Şehrin geçmiş yıllara göre yeniden modellenmiş halinin karşımıza çıktığı oyunda daha evvel yayınlanmış olan videolar bizi büyülemeye yetmişti. Özellikle oyun dünyasını sarsacak düzeyde başarılı oynanış mekanikleri, bir o kadar iyi grafikler ve oyuncuları memnun edecek bir özgür oyun deneyimi sunulacak. Çünkü oyunun kaderini bizim tercihlerimiz belirleyecek. Kişisel olarak karakterimizi istediğimiz gibi, belirli tercihler ve davranışlar sonucunda hikâyenin gidişatıyla özdeşleştirebileceğiz.

Mafia 3 Özel Tanıtımı Ne Zaman?

Mafia 3 tanıtımı E3 2016 fuarında yapılacak. Ancak bunun öncesinde 2K Games tarafından bazı detaylar oyuncularla buluşturuldu. IGN tarafından E3 2016 öncesi özel yayınlar yapılacağını biliyoruz. Hatta TWD gibi merak edilen oyunlar içinde aynı tanıtımlar karşımıza çıkacak.

Bu noktada 13 Haziran 2016 tarihinde saat 03.30 sıralarında Mafia 3 özel tanıtımı yapılarak bizlere nefes kesen bir heyecan yaşatılacak. Bu süreçte biraz daha merak ve heyecan dozajını arttırmak adına ise Mafia 3 fragmanı ile karşımıza çıkmaktan çekinmiyor.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir